Milionowy jackpot Super Bowl do zgarnięcia w FOX Bet Super 6 Challenge

By Erica Renee Davis
Special to FOX Sports

Ze wszystkich powodów, dla których powinieneś obejrzeć mecz Kansas City Chiefs i Philadelphia Eagles w Super Bowl LVII na FOX i FOX Sports app, oto powód nr 1 – One. Million. Dolarów.

Technicznie rzecz biorąc, byłoby to milion powodów, ale rozumiecie o co chodzi.

Tak, ekscytujcie się, ponieważ Terry Bradshaw rozdaje milion ogromnych w FOX Bet Super 6 Super Bowl Challenge.

Oto jak możesz zagrać i wygrać.

FOX Bet Super 6 to darmowy konkurs, w którym typujesz wszystkie sześć wyników meczu pomiędzy Chiefs i Eagles, aby mieć szansę na wygranie $1,000,000. Wystarczy pobrać aplikację FOX Bet Super 6 app na swój telefon lub urządzenie mobilne, wytypować i wysłać swoje typy przed rozpoczęciem niedzielnego Wielkiego Meczu.

Poprawne wytypowanie wszystkich sześciu wyników może sprawić, że w poniedziałek rano zwolnisz się z pracy – i to nie dlatego, że zjadłeś za dużo… nachos.

Gra w konkursie FOX Bet Super 6 jest zawsze darmowa, a ludzie naprawdę wygrywają. I jest to łatwe i przyjemne.

Tak, występ Rihanny w przerwie meczu może być fajny, ale pomyśl ile razy mógłbyś zobaczyć ją na koncercie osobiście z całą tą gotówką w kieszeni.

Prawdopodobnie nie potrzebujesz więcej przekonywujących argumentów, dlaczego powinieneś spróbować szczęścia w grze o jackpot FOX Bet Super 6 $1,000,000 Super Bowl. Ale możesz potrzebować trochę wskazówek, jak zrobić swoje wybory. Właśnie po to tu jesteśmy.

Sprawdź nasze przewidywania poniżej, zanim przejdziesz do aplikacji, aby zrobić swoje.

Chiefs są wczesnym 1.5-punktowym faworytem w meczu z Eagles w Super Bowl LVII, Nick reaguje

Chiefs are early 1.5-point underdogs vs. Eagles in Super Bowl LVII, Nick reacts

Nick Wright wierzy, że jego Chiefs wygrają Super Bowl LVII, mimo że są wczesnym 1.5-punktowym underdogiem w meczu z Eagles.

Kto będzie miał więcej jardów biegowych – Miles Sanders czy Isiah Pacheco – i ile będą mieli łącznie jardów?

Bitwa podkoszowych i ich łączna ilość jardów biegowych. Kto wyjdzie na prowadzenie?

Cóż, jeśli śledzisz kursy na MVP i opierasz swoje przewidywania na nich, to Miles Sanders z Philly powinien tutaj dominować. Aktualny kurs na MVP Sandersa w FOX Bet wynosi +2000; kurs na MVP Isiaha Pacheco w K.C. wynosi +5000. Im krótszy kurs, tym większe prawdopodobieństwo, że zawodnik zdobędzie więcej jardów biegowych, prawda? To z pewnością jeden ze sposobów patrzenia na to.

Ale możemy i powinniśmy również spojrzeć na to, jak ci zawodnicy radzili sobie do tej pory w playoffach. Sanders ma 28 prób biegu, 132 jardy i dwa TD w tym postseason. Pacheco ma 22 próby, 121 jardów na ziemi i żadnych TD.

To mała próbka, z której można czerpać, tak. Więc mamy tu większy obraz do rozważenia: W epickim roku Miles zdobył 1269 jardów i 11 przyłożeń, podczas gdy Pacheco miał ich 830 i pięć.

Philly ma lepszą grę biegową, więc weźmiemy Sandersa.

Przewidywania:
Miles Sanders, 100-109

Który zawodnik będzie miał więcej jardów odbiorczych – A.J. Brown czy Travis Kelce – i ile będą mieli jardów całkowitych?

Czy Travis Kelce z Chief to jeden z największych tight endów wszech czasów? Czy przebojowy handel A.J. Brownem przyniesie ogromne dywidendy dla Eagles mniej niż rok kalendarzowy po tym, jak się udał?

Być może odpowiedź na oba te pytania jest twierdząca, co oznacza, że może być nieco trudniej przewidzieć, który gracz będzie miał więcej jardów odbiorczych w Wielkim Meczu.

Pomyślcie o tym: Chiefs QB Patrick Mahomes i Kelce połączyli się na 13 TD w postseason, co jest drugim najwięcej w historii. Wiedząc, jak często Kelce łapał podania Patricka w playoffach, możesz skłaniać się ku Travisowi.

Ale Philly’s A.J. Brown też narobił trochę szkód w grze odbiorczej. W tym sezonie Brown zdobył 1,496 jardów z powietrza. Jednak QB Eagles Jalen Hurts ma inną broń w postaci DeVonta Smitha. To prawdopodobnie oznacza, że A.J. będzie dzielił jardy z kolegą z drużyny.

Trudna decyzja, ale wybieramy koc bezpieczeństwa Mahomesa.

Przewidywania:
Travis Kelce, 0-99

Która drużyna będzie miała więcej punktów w drugiej połowie i ile łącznie punktów zdobędą w drugiej połowie?

Wybieramy Kansas City. Chiefs są lepiej punktującą drużyną w drugich połowach spotkań, a to może być spowodowane tym, że pozwolili przeciwnikom na tak długi okres czasu w meczach, że musieli się spieszyć, aby wygrać.

Eagles zdobywają średnio 10,6 punktów na mecz w drugiej połowie; Chiefs średnio 12,7.

K.C. włoży pracę w drugą połowę Super Bowl.

Przewidywania:
Chiefs, 13-16

Patrick Mahomes i Jason Kelce na czele listy 12 najlepszych graczy Colina w Super Bowl LVII

Patrick Mahomes and Jason Kelce headline Colin's top 12 players in Super Bowl LVII

Colin Cowherd nominuje Kansas City Chiefs QB Patrick Mahomes & TE Travis Kelce na dwóch pierwszych miejscach swoich najlepszych graczy w Super Bowl LVII.

Która drużyna będzie miała najwięcej jardów i ile ich będzie miała?

Fakt, że te dwie drużyny są ostatnimi, powinien być dla Ciebie największą wskazówką, że obie robią ogromne liczby, gdy wchodzą na boisko.

Chiefs absolutnie rządzą w grze podaniowej. Tam jednostka osiąga średnio 308,8 jardów. W grze biegowej, mają średnią 115.9.

Eagles, z drugiej strony, są blisko szczytu gry biegowej, średnio 147.6 jardów na konkurs. Jeśli chodzi o podania, Philly zdobywa średnio 256,7 jardów.

Kto więc zyskuje przewagę w całkowitych jardach, skoro obaj prowadzą elitarną ofensywę?

Ten mecz to prawie pick ’em, ale dajemy bardzo niewielką przewagę Philadelphii.

Przewidywania:
Eagles, 410-429

Która drużyna będzie miała najwięcej jardów biegowych i ile będą mieli ich łącznie?

Eagles z łatwością zajmą to miejsce. Od Milesa Sandersa po Bostona Scotta, Philly będzie w pełni sił, jeśli chodzi o wbijanie kamienia. I nie zapominaj, że Hurts ma też koła. QB w swoich pierwszych trzech latach w NFL zdobył ponad 2000 jardów.

Nie bez powodu są piątą najlepszą drużyną w lidze. Postawcie na Ptaki.

Przewidywania:
Eagles, 175-194

Która drużyna wygra i iloma punktami?

Linia na ten wielki mecz podskakiwała bardziej niż maluchy w dmuchanym domku. I to w dużej mierze dlatego, że te dwie niesamowicie utalentowane drużyny są wyrównane na kilku poziomach.

Andy Reid umocnił się jako elitarny lider, ale młodszy Nick Sirianni również udowadnia swoją wartość jako główny trener. Obaj trenerzy mają również korzystne tendencje w zakładach bukmacherskich w tym meczu. Obie drużyny są 14-3 i weszły do postseason jako nr 1 w swoich dywizjach. Obaj QB są na szczycie tabeli kursów na MVP; Mahomes jest obecnie na +115, a Hurts na +120. Jednak należy pamiętać, że obaj QB zmagają się z kontuzjami, które mogą wpłynąć na ich grę.

W tej chwili na FOX Bet, Philly jest 1,5-punktowym faworytem i to jest miejsce, które nam się podoba. Tak, Chiefs mają przewagę doświadczenia. To ich trzeci Super Bowl w ciągu czterech sezonów. Jednak główną wadą Chiefs jest to, że pozwalają drużynom się rozkręcać, co spowodowało, że w tym sezonie są 8-11 przeciwko spreadowi (ATS). Eagles to ogień, z którym nie da się tak grać.

Postawimy na obronę Eagles, która zdusi Mahomesa i spółkę w wyrównanym pojedynku, a Jalen Hurts wygra swój pierwszy Super Bowl.

Przewidywania:
Eagles, 4-5 punktów

Twoja kolej, aby wskoczyć i spróbować szczęścia w wygraniu $1,000,000 w ostatnim meczu tego sezonu NFL.

Po tym jak pobierzesz aplikację i wyślesz swoje typy na nadchodzący konkurs, pamiętaj, aby podzielić się z nami swoimi typami oznaczając @FOXSuper6 i @EricaReneeD oraz używając hashtagu #EricaSuper6 na wszystkich platformach społecznościowych.

Powodzenia!

Pobierz FOX Super 6 app, aby mieć szansę wygrać tysiące dolarów na największe wydarzenia sportowe każdego tygodnia! Po prostu typuj, a możesz wygrać nagrodę główną. Pobierz i graj już dziś!


National Football League

Dowiedz się więcej o National Football League Śledź swoich faworytów, aby otrzymywać informacje o meczach, nowościach i nie tylko