Mike McCarthy będzie zarządzał sztukami; Cowboys zobowiązują się do znalezienia nowego kickera

Offseason jeszcze oficjalnie nie trwa, ale Dallas Cowboys już obiecali zmiany – przynajmniej na jednej pozycji.

Właściciel Cowboys Jerry Jones powiedział, że Dallas zacznie od nowa na pozycji kickera po tym jak Brett Maher spudłował pięć z sześciu prób zdobycia punktów w dwóch meczach playoff. Maher nie zdobył czterech punktów w meczu o Dzikie Karty z Tampa Bay Buccaneers, a jego jedyna próba w rundzie zasadniczej z San Francisco 49ers została zablokowana.

Maher wydawał się odkupić swoje winy po zablokowaniu próby zdobycia punktów, zdobywając oba gole. Jones powiedział po tym meczu, że sztab trenerski i Maher zostali „uniewinnieni” z powodu wykonanych kopnięć w przegranej 19-12.

Maher, który ponownie dołączył do Cowboys w sierpniu, był jednym z lepszych kopaczy ligi w 2022 roku. Zajął dziewiąte miejsce w field-goal percentage wśród kopaczy, którzy rozegrali co najmniej 10 spotkań (90,6%), ponieważ wykonał wszystkie 14 swoich kopnięć z odległości do 40 jardów. Wykonał również 60-jardowy field goal w trakcie sezonu i wykonał 50 z 53 prób extra-point.

Jones powiedział również reporterom podczas Senior Bowl w środę, że trener Mike McCarthy będzie wywoływał zagrywki w ataku po tym, jak zespół i koordynator ofensywy Kellen Moore wzajemnie rozstali się na początku tygodnia. Nazwał decyzję o uczynieniu McCarthy’ego playcallerem „logicznym krokiem” po sezonie 12-5 Dallas, w którym uplasował się na 11 miejscu w ofensywie całkowitej i czwartym w punktacji.

„To będzie, w zasadzie, sposób, w jaki operował [ofensywa] w Green Bay”, powiedział Jones zapytany, czy McCarthy będzie prowadził system ofensywny podobny do tego, który prowadził, gdy był głównym trenerem Packers. „Jestem pewien, że powie ci, że to ewoluowało.”

Cowboys wciąż są w trakcie dodawania koordynatora ofensywy, który zastąpi Moore’a. Jones powiedział, że drużyna przeprowadziła rozmowy z Rams tight ends coach i asystentem head coacha Thomasem Brownem, a także z trenerem running backów Panthers Jeffem Nixonem w sprawie tej roli. Podobno dodają byłego trenera linii ofensywnej Seahawks Mike’a Solariego do tej samej roli w Dallas.

Jeśli chodzi o resztę ofensywy, wiceprezes wykonawczy Stephen Jones powiedział reporterom, że zespół jest zaangażowany w Daka Prescotta na quarterbacka długoterminowo i Dallas jest otwarte na podpisanie go do przedłużenia. Prescott podpisał czteroletni, wart 160 milionów dolarów kontrakt przed sezonem 2021.

Podczas gdy jego syn stwierdził zaangażowanie drużyny w Prescotta, Jerry Jones powiedział, że zespół jest zaangażowany w draftowanie rozgrywającego i dodał, że powinien zrobić plan, aby draftować rozgrywającego co sezon lata temu. Po tym, jak prawdopodobnie miał rok kariery w 2021 roku, Prescott rzucił na 2,860 jardów, 23 przyłożenia i league-high 15 przechwytów w 12 meczach po tym, jak brakowało pięciu tygodni z powodu kontuzji kciuka na jego ręce rzucającej.

Zarówno Jerry jak i Stephen Jones powiedzieli również, że chcą, aby Ezekiel Elliott wrócił do Dallas w 2023 roku. Gwiazda running back nie jest wolnym agentem, ale był postrzegany jako kandydat do cięcia. Zwolnienie go po 1 czerwca pozwoliłoby drużynie zaoszczędzić prawie 11 milionów dolarów w cap space. Elliott, który w lipcu skończy 28 lat, ma za sobą słabą karierę w ilości jardów biegowych (876) i jardów na próbę (3,8). Obaj Jonesowie przyznali, że kontrakt Elliotta musiałby zostać przerobiony, aby mógł on pozostać Kowbojem.

Wreszcie Jerry Jones powiedział, że Cowboys ponownie podejmie rozmowy z Odellem Beckhamem Jr. po rozczarowującym sezonie ze strony swoich receiverów. Jones powiedział, że nie żałuje, że sprzedał Amariego Coopera do Browns, ale powiedział, że „za bardzo polegali” na tym, co zrobi trzeciorundowy debiutant Jalen Tolbert i choć „mieliby lepsze wyniki” z rehabilitacją Michaela Gallupa.

Najważniejsze historie z FOX Sports:

Pełna relacja z przejścia Brady’ego na emeryturę:


National Football League

Więcej z National Football League Śledź swoich ulubieńców, aby otrzymywać informacje o meczach, wiadomości i więcej


Dodaj komentarz