Michigan State basketball defeats Michigan, 59-53: Game thread replay

Michigan State Spartans (10-4, 2-1 Big Ten) vs. Michigan Wolverines (9-5, 3-0)

Kiedy: 14:30 w sobotę.

Gdzie: Breslin Center, East Lansing.

TV: Fox.

Radio: WJR-AM (760) i WWJ-AM (950).

– Box score

Notatki z meczu: Zaczynamy pierwsze z dwóch spotkań pomiędzy gorzkimi rywalami. Odkąd Juwan Howard został głównym trenerem Michigan w 2019 roku, każdy program utrzymał podania u siebie w sześciu spotkaniach. … Zagrają ponownie za sześć tygodni 18 lutego w Ann Arbor o 9 p.m. … Michigan State wygrał pięć prostych gier; Michigan wygrał dwa z rzędu, po spotkaniu tylko dla graczy po zdenerwowanej porażce domowej z Central Michigan w dniu 29 grudnia.

READ MORE: Michigan basketball, top 'villain’ Hunter Dickinson ride momentum into Michigan State

Dla Wolverines, mamut junior center Hunter Dickinson prowadzi w zdobywaniu (18.7 punktów), zbiórkach (8.3) i blokach (1.7). Świeży skrzydłowy Jett Howard jest drugi w Wielkiej Dziesiątce z 2.4 rzutami za 3 punkty na mecz (37%).

Dla Spartan, starszy obrońca Tyson Walker jest wiodącym strzelcem (13.9 punktów), starszy napastnik Joey Hauser jest najlepszym zbierającym (7.6), a junior guard A.J. Hoggard jest najlepszym rozgrywającym (6.4 asysty).

Michigan State odwiedza Wisconsin we wtorek; Michigan gra w Iowa w czwartek.

READ MORE: Michigan State basketball becoming elite at sharing ball, limiting turnovers. Co się zmieniło?

Live updates

A Twitter List by freepsports

Nie widzisz tweetów? Odśwież stronę lub sprawdź je na Twitterze.

Ten artykuł pierwotnie pojawił się na stronie Detroit Free Press: Michigan State basketball defeats Michigan, 59-53: Game thread replay