Michigan football oficjalnie ogłasza dołączenie Chrisa Partridge’a do kadry

Michigan wita z powrotem przyjazną twarz wewnątrz Schembechler Hall, ponieważ Wolverines dodają do swojej kadry trenerskiej.

Program piłkarski ogłosił w środę, że dodał Chrisa Partridge’a do personelu, ale nie podał oznaczenia, na której pozycji będzie trenował.

„Chris był zaufanym agentem, znanym przyjacielem i sprzymierzeńcem, odkąd zaczęliśmy pracować razem w 2015 roku”, trener główny U-M Jim Harbaugh powiedział w oświadczeniu. „Jest fenomenalnym nauczycielem i trenerem i będzie dużym atutem dla naszej drużyny, programu i społeczności uniwersyteckiej. Jesteśmy bardzo podekscytowani, że Chris, jego żona, Marissa, i córki, Mia i Gianna, wracają do Ann Arbor i są częścią rodziny Michigan Football.”

Partridge ponownie dołącza do programu po spędzeniu trzech sezonów z Ole Miss, gdzie trenował safeties i został podniesiony do współkoordynatora defensywy na sezon 2022.

„Moja rodzina i ja nie moglibyśmy być bardziej podekscytowani powrotem do Ann Arbor”, Partridge powiedział w oświadczeniu. „Michigan zawsze pozostawał ogromną częścią nas. Doceniam Trenera Harbaugh za to, że ma ciągłe zaufanie i wiarę we mnie, aby pomóc mu w mistrzowskiej marce piłki nożnej, którą ustanowił. Nie mogę się doczekać pracy z personelem, aby rekrutować, mentorować i trenować niesamowitych młodych mężczyzn, którzy sprawiają, że Michigan jest najlepszym programem piłkarskim na i poza boiskiem na świecie! Go Blue!”

Podczas swojego pobytu w Ann Arbor, spędził czas jako koordynator zespołów specjalnych, jak również trenowanie safeties i linebackers.

Z obecnego personelu piłkarskiego obecnie pełne, U-M ma jeszcze adres odpowiedniego ruchu, aby dopasować Partridge do personelu.

Omów ten artykuł z naszą społecznością na naszych tablicach ogłoszeń premium

Nie jesteś abonentem Maize & Blue Review? Zapisz się już dziś, aby uzyskać dostęp do wszystkich najnowszych Michigan intel M&BR ma do zaoferowania

Śledź nasz personel na Twitterze: @JoshHenschke, @Berry_Seth14, @TrevorMcCue, @DennisFithian, @BrockHeilig, @JimScarcelli, @DavisMoseley, @lucasreimink, @JaredHalus

Subskrybuj nasze podcasty: Apple Podcasts, Google Podcasts i Spotify

Sprawdź treści wideo Maize & Blue Review na YouTube

Śledź Maize & Blue Review w mediach społecznościowych: Facebook, Twitter, TikTok i Instagram