Menedżer Nationals Dave Martinez wyrzucony, upada na ziemię podczas kłótni z sędzią w przegranym meczu z Diamondbacks

Ryan Young

Menedżer Washington Nationals Dave Martinez z pewnością wykorzystał swoje wyrzucenie z boiska w czwartkowe popołudnie.

Martinez zaczął ćwierkać na sędziego Douga Eddingsa w piątej minucie przegranego 5-3 meczu z Arizona Diamondbacks. Martinez uważał, że boisko rzucone przez startera Nationals Jake’a Irvina powinno zostać nazwane strajkiem, co najwyraźniej było dla niego problemem przez cały mecz, mimo że piłka została wyraźnie rzucona znacznie poniżej strefy uderzenia.

Ale dzięki gorącemu mikrofonowi i bardzo lekkiemu tłumowi w Nationals Park, fani w domu wyraźnie słyszeli prawie całą rozmowę między Martinezem i Eddingsem.

Chociaż ich początkowa interakcja była dość oswojona, to reakcja Martineza po jego wyrzuceniu naprawdę sprawiła, że było zabawnie. W pewnym momencie Martinez upadł na ziemię za tablicą, krzycząc na Eddingsa.

Wystarczy spojrzeć:

Washington Nationals manager Dave Martinez

Dave Martinez w pełni wykorzystał swoje wyrzucenie w czwartkowe popołudnie. (Amber Searls/USA Today)

Podczas gdy boisko, o którym mowa, było wyraźnie piłką, nie ma co do tego wątpliwości, Martinez był wściekły, ponieważ prawie identyczne boisko w poprzedniej rundzie zostało nazwane strajkiem. Niespójność jest tym, co go zdenerwowało.

Wyrzucenie z boiska niewiele pomogło. Nationals przegrywali 2:1, gdy został wyrzucony i zdołali zdobyć tylko parę biegów pod koniec dziewiątej rundy. Diamondbacks dodali jeszcze trzy w siódmej rundzie po home runie od Ketel Marte. Diamondbacks wygrali trzy z ostatnich czterech meczów i prowadzą w NL West.

The Nationals mają zaledwie 28-46 punktów i przegrali 14 z ostatnich 17 meczów. 58-letni Martinez jest w trakcie swojego szóstego sezonu z Nationals, który był jego pierwszą pracą menedżera w Major League Baseball. Nie miał zwycięskiego sezonu od 2019 roku, kiedy wygrali swoje pierwsze World Series.