Malmoe-Helsingborg, uważaj na pierwszą połowę

Jedenasty dzień najwyższej ligi szwedzkiej zamyka się w poniedziałek 27 czerwca czterema meczami, wszystkie rozpoczynają się o godzinie 19. W jednym z nich wystąpi drużyna, która wygrała dwa ostatnie Allsvenskan, Malmoe, podejmując dolny Helsingborg (jedno zwycięstwo, dwa remisy i osiem porażek do tej pory).

Malmoe-Helsingborg, podaj swoje przewidywania

Statystyki obu drużyn

Bardziej niż wartość przeciwnika, największym zagrożeniem dla Malmoe jest downtime. mistrzowie Szwecji rozpoczęli mistrzostwa zdobywając tylko jedną bramkę w ciągu pierwszych siedmiu dni, potem nagły blackout z trzema knock-outami z rzędu (8 zdobytych bramek) i w ostatnim przedsezonowym meczu znów czyste konto przeciwko Degerfors, pokonanym 2-0 na wyjeździe.

Zanotować aż 9 Brak goli w 11 meczach dla Toivonen i towarzyszy: żadna drużyna nie zrobiła „lepiej” w tej konkretnej dziedzinie.

Skromne liczby dla Helsingborga, który jednak robi swoje dając kilka wartych uwagi wskazówek.Ogonek Allsvenskan.

Wracając do przewidywań, 1 jest warta nieuchronnie niski kurs około 1,25. Wspomniany wyżej Multigol 1-2 pierwsza połowa wart jest 1.50, natomiast prowadzenie Malmo w połowie czasu oferowane jest po 1.65.

Chcesz być na bieżąco z prognozami w czasie rzeczywistym? Subskrybuj za darmo grupę GOLLO Telegram, predyktor Tuttosport