Majorka

RCD Mallorca i Athletic Club zmierzą się ze sobą dzisiaj, w niedzielę 30 kwietnia o godzinie 19:00 na Estadi de Son Moix w meczu odpowiadającym 32. kolejce Primera Division. Obie drużyny, wciąż walczące o realizację swoich celów, stają naprzeciw siebie w meczu, który stał się klasykiem w hiszpańskim futbolu.

RCD Mallorca ma osiem punktów z ostatnich pięciu meczów: dwa zwycięstwa, dwa remisy i jedną porażkę. Po sześciu meczach bez zwycięstwa, stronie Javiera Aguirre udało się wrócić na właściwe tory w ostatnich meczach. Los Bermellones zajmują dwunastą pozycję z 40 punktami , dziewięć punktów nad strefą spadkową, w której znajduje się Getafe .

A z drugiej strony Athletic . Athletic Ernesto Valverde zajmuje siódme miejsce, z 46 punktami, trzy za Realem Betis, czyli drużyną, która zajmuje miejsca w Europie. Po trzech kolejnych zwycięstwach, które pomogły Baskom wrócić do walki o Ligę Europy, w ostatnim dniu meczowym przegrali 0-1 z Sevillą.

Terminarz i gdzie oglądać dziś w TV mecz Mallorca – Athletic Club

Mecz Liga pomiędzy Mallorca a Athletic Club z 32. kolejki Primera Division rozgrywany jest dziś na Estadi de Son Moix o godzinie 19:00 i można go oglądać w telewizji na żywo za pośrednictwem kanału DAZN.

>>> WSZYSTKIE PRZEGLĄDY LIGI, TUTAJ

Mecz można również śledzić w Radio MARCA oraz z komentarzem na żywo na MARCA.com. Od dwóch godzin przed meczem śledźcie zapowiedź i składy. Po meczu będzie można przeczytać kronikę, wypowiedzi bohaterów i zobaczyć podsumowanie z najlepszymi zagraniami i bramkami.

Read More