LIVE Spezia v Juve, Allegri: konferencja prasowa na żywo

TURINJuventus chce natychmiast zacząć od nowa w Serie A. Po remisie na Allianz Stadium z Nantes w pierwszym etapie Europa League playoff, Zespół Allegriego będzie próbował wrócić do zwycięstwa natychmiast przeciwko Spezii (obecnie powierzonej Lorieri po egzoneracji Tottiego) w mistrzostwach, gdzie Bianconeri pochodzą z dwóch kolejnych sukcesów bez zdobycia bramek przeciwko Salernitanie i Fiorentinie. Czekając na informację, co stanie się ze sprawą zysków kapitałowych i odpowiednią 15-punktową karą, Stara Dama chce zdobyć cenne punkty do rankingu. Massimiliano Allegri rozpoczął przedmeczową konferencję prasową od stwierdzenia: „Musimy kontynuować nasze mini-cele w tej chwili. Mamy Toro, Udinese i Monzę na równym poziomie punktowym. Spezia to trudne boisko, to zespół, który dużo tworzy, nawet z Napoli i Atalantą mieli ważne szanse. Potrzebujemy uczciwego meczu, rozegranego z wielką uwagą, determinacją i dobrą techniką„.

Vlahovic a segno in Juve-Nantes: che esultanza con Chiesa dopo il gol

Zobacz galerię

Vlahovic strzela w Juve-Nantes: jaka radość z Chiesy po golu

Allegri: „Liga Europy nie jest zagrożona”

Allegri stwierdził następnie: „Musimy wspiąć się na jak największą liczbę pozycji w klasyfikacji. Niezależnie od tego, co wydarzy się na zewnątrz, czego teraz nie wiemy, musimy pracować nad punktami zdobytymi w lidze, inaczej stracimy pojęcie rzeczywistości. Rzeczywistość jest taka, że zdobyliśmy 44 punkty. Liga Europy nie jest zagrożona, przeciwko Nantes mieliśmy ważne szanse, których nie zrealizowaliśmy. Pracujemy nad tym aspektem„.

Allegri:

Zobacz film

Allegri: „Przewiduję trzech pewniaków do startu”

Allegri: „Chiesa out, I tell you three starters”

O niedostępnych graczach i powrotach na wyzwanie przeciwko Spezii: „Jutro Chiesa nie będzie dostępny, grał dwa mecze w ciągu czterech dni, był bardzo zmęczony i bardzo zmęczony. To normalne po 10 miesiącach poza domem. Wróci Perin, co do innych musimy ocenić, ale wracają do zdrowia. Moim zdaniem jednak będą zmiany. Jutro na pewno zagrają Kean, Perin i Rugani. Pozostałych muszę ocenić i zdecydować„.