Linus Ullmark kontuzja: Najnowsze informacje o problemie z górną częścią ciała bramkarza Bruins

Najnowsza aktualizacja dotycząca kontuzji górnej części ciała bramkarza Bruins Linusa Ullmarka pierwotnie pojawiła się na NBC Sports Boston

Boston Bruins niedawno powitał bramkarza Jeremy’ego Swaymana z powrotem do drużyny po tym, jak opuścił kilka spotkań z kontuzją.

W piątek Bruins stracili innego bramkarza z powodu kontuzji.

Linus Ullmark musiał opuścić piątkowy popołudniowy mecz przeciwko Carolina Hurricanes w TD Garden z kontuzją górnej części ciała. Ullmark był wstrząśnięty 6:57 w trzeciej tercji i wjechał na łyżwach na ławkę i do szatni po tym, jak został obejrzany na lodzie przez personel medyczny.

Bruins ustanowili imponujący rekord NHL, przedłużając perfekcyjny rekord w domu

Swayman zastąpił Ullmarka i zatrzymał wszystkie sześć strzałów, które oddał, gdy Bruins wygrali 3-2 w dogrywce.

Bruins mówią, że Ullmark i prawy skrzydłowy Craig Smith, który również opuścił wczesny piątek z kontuzją, są z dnia na dzień.

„(Ullmark) i (Craig Smith) są obaj w górnej części ciała. Myślimy, że obaj będą dzień do dnia,” Bruins head coach Jim Montgomery powiedział dziennikarzom po meczu. „Montgomery powiedział również, że Ullmark ma swój „zakres ruchu” i że „jesteśmy pewni, że nic mu nie jest”.

Ullmark był prawdopodobnie MVP Bostonu w pierwszych 21 meczach sezonu. Jego bilans to 13-1-0, jest liderem ligi z procentem obron i średnią bramek na poziomie 1,96.