Linia ofensywna Bears zaczyna nabierać kształtów na treningu

Bears starting offensive line starting to take shape originally appeared on NBC Sports Chicago

Po całym lecie próbowania różnych kombinacji na niemal każdej pozycji, wydaje się, że Bears znaleźli startową jednostkę linii ofensywnej. We wtorek Bears wystawili linię, od lewej do prawej, w skład której weszli: Braxton Jones, Cody Whitehair, Sam Mustipher, Michael Schofield i Riley Reiff. Po raz pierwszy, ta jednostka startowa pojawiła się, aby wziąć każdy pierwszy snap drużyny, zbyt.

„Myślę, że zaczynamy się tam dostać, po prostu z punktu widzenia wychodzenia tam, wstając do linii, dokonywania połączeń, komunikacji,” Riley Reiff powiedział. „Wtedy dopiero przyjdzie technika, przyjdą rzeczy związane ze stopami, przyjdą ręce. Najważniejszą rzeczą jest dotarcie do linii, komunikacja, ustawienie i inne rzeczy.”

Wydaje się, że Mustipher pokonał debiutanta Douga Kramera w walce o pozycję centra, przynajmniej na czas, gdy Lucas Patrick jest wyłączony z gry z powodu kontuzji ręki. Bears wciąż wysoko oceniają Kramera, ale ten przez całe lato miał problemy z podawaniem piłki do Fieldsa.

Prawdopodobnie największą zmianą na linii jest to, że Reiff zadomowił się na prawej obronie, podczas gdy Jones wyłonił się jako główny kandydat do gry na lewej stronie. Jones oczywiście rozwinął się od wczesnych etapów lata, czyszcząc błędy mentalne, takie jak fałszywe starty. Wciąż jest pokonywany przez obrońców od czasu do czasu, ale Reiff dał Jonesowi kredyt za trzymanie się jako debiutant.

„Sufit jest super wysoki z tym dzieciakiem,” powiedział Reiff. „Długi, może się poruszać, inteligentny. To tylko zobaczyć kilka mentalnych rzeczy, widząc wiele reps, widząc, co nadchodzi, a on będzie w porządku.”

Oczywiście trudno winić Jonesa za oddanie „sack” w praktyce, gdy idzie przeciwko facetom takim jak Robert Quinn, zbyt.

Bears będzie grać swoje startery przeciwko Chiefs w ich pierwszym meczu przedsezonowym w tę sobotę, więc będzie interesujące, aby zobaczyć, jak wiele pracy linia startowa dostaje razem. Zobaczymy, czy zespół zdecyduje się na pracę w różnych kombinacjach ponownie, ponieważ będą one iść przeciwko żywej obrony w prawdziwej akcji gry. Niezależnie od tego, Reiff powiedział, że linia może używać tyle pracy, ile mogą dostać.

„Są kluczowe,” Reiff powiedział o zespole nadchodzących repsów przedsezonowych. „Każdego dnia widzimy świetną linię defensywną. Dużą, silną. Ale dobrze jest się zmierzyć z inną.

„Wydaje się, że nigdy nie mamy wystarczająco dużo dni w lecie… Nigdy nie można zebrać wystarczająco dużo powtórek.”

Kliknij tutaj, aby śledzić Under Center Podcast.

Pobierz

Pobierz MyTeams Today!