Libertad-Atletico Paranaense, analiza i przewidywania

Libertad-Atletico Paranaense jest warte miejsca w ćwierćfinale Copa Libertadores. Kwalifikacje w równowadze po zwycięstwie Brazylijczyków 2-1 w pierwszym etapie.

Libertad-Atletico Pr, make your prediction

Libertad, imponujące liczby w domu

U siebie z Atletico wszystko działo się w pierwszej połowie, w przeciwieństwie do poprzednich dwóch w fazie grupowej. No właśnie, bo Libertad i Atletico Paranaense znalazły się w tej samej grupie, którą następnie wygrali Paragwajczycy dzięki lepszej różnicy bramek od Brazylijczyków (po 10 punktów). W dwumeczu po każdej stronie był sukces, 1-0 u siebie dla Libertad i zwycięstwo 2-0 dla Atletico na drugim końcu, przy czym wszystkie trzy bramki zostały zdobyte w drugiej połowie.

Atletico ma do obrony jedno bramkowe prowadzenie i jest na 13-meczowej passie zwycięstw w różnych oficjalnych rozgrywkach. W ostatnim meczu ligowym ponadto sygnowane zwycięstwo na boisku Palmeiras, lidera Brasileirao.

Libertad wygrał fazę Apertura swoich mistrzostw i może pochwalić się naprawdę imponującym wynikiem u siebie, gdyż nie przegrał na swoim stadionie od 25 października 2021 roku! Długi okres, w którym zgromadził 16 zwycięstw i jeden remis.

Wyjątkowe liczby, które sprawiają, że kursy są po stronie Libertad, 1 jest warta średnio 2,30, podczas gdy 2 przynosi ponad trzykrotność stawki. Mecz, który stawia naprzeciw siebie dwie będące w formie drużyny i choć stawka jest wysoka, to z każdej strony powinna paść przynajmniej jedna bramka. W związku z tym przewidywania, to Cel.