Łączony no-hitter Astrosów: Wszystkie reakcje, zdjęcia z historycznej nocy

Historia baseballu została stworzona w czwartek wieczorem w Filadelfii.

Prawy obrońca Houston Astros Cristian Javier i trzech pomocników połączyło się w drugim no-hitterze w historii World Series i trzecim no-no w meczu posezonowym MLB.

Astros make history!

Astros make history!

Zobacz ostatnie wyjście, gdy czterech miotaczy z Houston łączy się, by uzyskać tylko drugi no-hitter w historii World Series.

Dominujący występ miotaczy uciszył rozgrzane do czerwoności nietoperze Filadelfii, a Houston odniosło zwycięstwo 5-0 i wyrównało stan serii na 2-2. Kluczowy mecz 5 odbędzie się w czwartek wieczorem (20:03 ET na FOX i FOX Sports App).

Człowiek chwili

The man of the moment

Miotacz Astros Cristian Javier rozmawia z Kenem Rosenthalem o sześciu no-hit inningach w Game 4 w Filadelfii. Javier zaliczył pierwszy łączony no-hitter w historii playoffów MLB.

Javier wyrzucił dziewięć punktów i tylko dwa w sześciu inningach pracy, zanim ustąpił miejsca Bryanowi Abreu, Rafaelowi Montero i Ryanowi Pressly, którzy rzucili po jednym bezbiciowym inningu.

Spojrzenie na historię

A perspective on history

Ben Verlander i Alex Curry analizują no-hitter Houston, a Cristian Javier zalicza historyczny występ.

Czterej miotacze Astros łącznie wybili 14 zawodników Phillies i pozwolili na zaledwie trzy biegi bazowe.

Dusty Baker o zarządzaniu no-hitterem

Dusty Baker on managing a no-hitter

Dusty Baker rozmawia z Tomem Verduccim o tym, jak zarządzał swoim sztabem boiskowym podczas zaledwie trzeciego no-hittera w historii MLB w postseason.

Javier wpuścił tylko jeden bieg w swoich ostatnich 35 2/3 inningach od 14 września (0.25 ERA). Houston wygrało osiem kolejnych spotkań z 25-letnim starterem na boisku.

Cristian Javier, w środku (trzyma piłkę baseballową), świętuje no-hitter z, od lewej, Rafaelem Montero, Bryanem Abreu, łapaczem Christianem Vázquezem (nr 9) i Ryanem Pressly (nr 55). (Foto by Daniel Shirey/MLB Photos via Getty Images)

Tablica wyników w Citizens Bank Park upamiętnia zaledwie drugi no-hitter w historii World Series. (Foto by Steve Boyle/MLB Photos via Getty Images)

Jedynym innym no-hitterem w World Series był doskonały mecz Dona Larsena dla Yankees przeciwko Brooklyn Dodgers w 1956 roku.

Ryan Pressly on closing it out

Ryan Pressly on closing it out

Ryan Pressly rozmawia z Benem Verlanderem o zamknięciu no-hittera Astros w środową noc.

Javier został ściągnięty po rzuceniu 97 uderzeń (63 na uderzenia) w swoich sześciu bezbłędnych inningach.

Jeremy Peña daje swój POV na historyczną noc

Jeremy Peña gives his POV on the historic night

Astros shortstop Jeremy Peña opisuje jak wyglądał połączony no-hitter z jego punktu widzenia.

Połączony no-hitter był 19. w historii major-league. Jeden z nich został zdobyty przez Astros i Javiera wcześniej w tym sezonie, 25 czerwca na Yankee Stadium.

Christian Vazquez o złapaniu no-hittera

Christian Vazquez on catching the no-hitter

Łapacz Astros Christian Vazquez opowiada o złapaniu pierwszego no-hittera w swojej karierze.

Alex Bregman’s reaction

Alex Bregman's reaction

Astros third baseman Alex Bregman rozmawia z ekipą „MLB on FOX” o final out of the game.

Astros rzucili cztery no-hittery łącznie w swojej historii (rekord franczyzy MLB). Phillies byli no-hitowani 21 razy, najwięcej w historii MLB.

Philadelphia przystąpiła do środowego meczu z perfekcyjnym rekordem 6-0 u siebie w 2022 playoffach i po pięciu homerach w wygranym 7-0 meczu 3. Jednak miotacze z Houston uciszyli rozjuszony tłum Filadelfii i ostudzili gorący skład Filadelfii.

Yuli Gurriel z Houston reaguje po złapaniu ostatniego outu połączonego no-hittera. (Foto by Brian Garfinkel/MLB Photos via Getty Images)

Astros świętują tworzenie historii i wyrównanie World Series na 2-2, z Game 5 w czwartek wieczorem. (Foto by Brian Garfinkel/MLB Photos via Getty Images)

Ryan Pressly, z lewej, otrzymuje gratulacje od Héctora Nerisa po zamknięciu meczu. (Photo by Daniel Shirey/MLB Photos via Getty Images)


Major League Baseball

Dowiedz się więcej z Major League Baseball Śledź swoich ulubieńców, aby otrzymywać informacje o meczach, news and more