La Liga przewidywania, 27 dzień: zakłady na Mallorcę-Osasunę

Miesiąc marzec przechodzi do archiwum dzięki zaliczce z Liga pomiędzy Mallorcą a Osasuną. Dwie drużyny, które w ostatnich pięciu kolejkach przed przerwą zebrały zaledwie jedno zwycięstwo, potem jeden remis i trzy porażki. Pełne brzuchy? Może i tak, ale głównym celem było i pozostaje zbawienie, które należy zapewnić sobie kilkoma kolejnymi punktami, począwszy od tego meczu.

Mallorca-Osasuna, typuj

Za Under 2.5 warto zapłacić 1.35, taniej…

Mallorca z Muriqi ma 32 punkty w klasyfikacji, z czego 21 uzyskali u siebie, gdzie pokonali między innymi Atletico Madryt, Real Madryt iVillarreal. Osasuna ma dwa punkty więcej niż Mallorca, pokonana 1-0 w Pampelunie.

Dwa dane zasługujące na wyróżnienie. Zarówno Mallorca u siebie jak i Osasuna na wyjeździe notują 11 under 2.5s w 13 meczach. Ale przede wszystkim, żadnej 4-golowej sumy jeszcze w lidze: wraz z Atletico Simeone są jedynymi, którzy zarejestrowali to „późno” o świcie 27 dnia La Liga.

Na kursy to Majorka jest faworytem, 1 znak jest grany po 2.20 na Better i GoldBet, którzy następnie bankowo typują remis po 2.90 i 2 po 3.75. Mniej więcej podobne notowania mają bukmacherzy Cplay i Begamestar: za 1 płaci się 2,22, za X 2,93, podczas gdy 2 znak jest wart 3,72.

W świetle powszechnego upodobania do Under 2.5, kurs na mecz z maksymalnie dwoma bramkami wynosi 1.35. Uważaj na Multigol Home 1-2 oferowany po kursie 1.59, przy czym Mallorca… u siebie jak dotąd prawie zawsze daje satysfakcję.

Chcesz być na bieżąco z przewidywaniami w czasie rzeczywistym? Zasubskrybuj za darmo grupę GOLLO Telegram, przewidywania Tuttosport© RESTRICTED REPRODUCTION