Kursy USFL 2022: Zwycięski sezon Stallions daje graczom duże pieniądze

Zakończenie inauguracyjnego sezonu USFL było równie spektakularne jak jego początek, a obstawiający, którzy śledzili ligę, prawdopodobnie nie byli zaskoczeni, że Birmingham Stallions wygrali wszystko.

Po pokonaniu Philadelphia Stars 33-30 w emocjonującym niedzielnym meczu na FOX, Stallions oficjalnie odjechali z trofeum mistrzowskim.

Birmingham było jedną z najbardziej konsekwentnych drużyn w USFL, a gracze, którzy postawili na bordowo-białych, otrzymali niezły zwrot z inwestycji. Przyjrzyjmy się sezonowi tej drużyny z perspektywy zakładów.

Włączając playoffy, B-Ham dominował, kończąc sezon 11-1 straight up (SU). Oznacza to, że obstawiający, którzy grali na Birmingham na moneyline przez 12 tygodni, ładnie zarobili.

I choć Ogiery nie pokryły się w meczu o mistrzostwo, to i tak zarobiły swoim zwolennikom trochę pieniędzy. Bardziej skromny – ale wciąż przynoszący pieniądze – był ROI, gdy stawiano na to, że pokryją każdy mecz. Drużyna skończyła z rekordem 7-5 przeciwko spreadowi (ATS), zarabiając na hazardzistach 58% czasu.

Trader sportowy FOX Bet Martin Pascual potwierdził, że stawianie na Birmingham przez cały sezon było bardzo korzystne dla zwolenników FOX Bet.

Rozpieszczajcie się aż do banku, obstawiający Stallions. Zasłużyliście na to.

I od pokrycia spreadu do zdobycia mistrzowskiego trofeum, Ogiery z pewnością zasłużyły na swój zwycięski sezon. Podczas gdy Birmingham sprawiło, że wyglądało to łatwo na boisku, większość ludzi nie spodziewała się ich dominującego sezonu, włączając w to bukmacherów. W rzeczywistości, rozpoczynając sezon regularny, Birmingham nie było nawet jednym z faworytów do wygrania wszystkiego. Przed rozpoczęciem sezonu, szanse drużyny na zdobycie tytułu wynosiły +550 w FOX Bet, co dawało czwarte miejsce.

Jednak pomimo tak dużych szans, analityk FOX Sports Geoff Schwartz zauważył, że Ogiery już na początku pokazały, że są skazane na wielkość.

„Birmingham zaczęło sezon od zwycięstwa w pierwszych sześciu meczach”, wyjaśnił Schwartz. „Było jasne, że Stallions mają zdolność do bycia efektywnymi w ataku. I dlatego stawiałem na nich wcześnie i często.

„Co ważniejsze, drużyna Stallions nie pozwoliła na więcej niż 17 punktów od tygodnia 2 do ostatniego zwycięstwa nad Stars. To imponujące. To rodzaj futbolu, który wygrywa mistrzostwa.”

A jeśli chcesz sprawdzić kwity, zobaczysz w jego cotygodniowej kolumnie USFL picks, że Schwartz prawie zawsze był Team Stallions. Czy w przyszłym sezonie mądry, emerytowany liniowy NFL znów trafi w dziesiątkę?

Podczas gdy kontrakty terminowe na drugi sezon USFL nie są jeszcze dostępne, Pascual przewiduje, że przyszły sezon dla fanów i obstawiających będzie prawdopodobnie jeszcze bardziej ekscytujący.

„Z jednym rozegranym sezonem, będzie teraz więcej świadomości i ludzie będą bardziej zainteresowani zakładami na ten sport”, prognozuje bukmacher.

I w miarę wzrostu zainteresowania, jedną z lekcji, o której muszą pamiętać obstawiający, jest to, że stawianie na słabszych może być zabawne i zyskowne. Mistrzowie Stallions są doskonałym przykładem tej prawdy.

Czy Stallions poprowadzą ligę w przyszłym sezonie tak jak w roku inauguracyjnym? Czy może w przyszłym roku łupem padnie nowy zwycięzca? Bądź na bieżąco z FOX Sports!

Pobierz aplikację FOX Super 6 app aby mieć szansę wygrać tysiące dolarów na największe wydarzenia sportowe każdego tygodnia! Po prostu typuj, a możesz wygrać nagrodę główną. Pobierz i graj już dziś!


United States Football League

Dowiedz się więcej z United States Football League Śledź swoich ulubieńców, aby otrzymywać informacje o grach, nowościach i nie tylko.