Kursy NFL: Zaskakujący gracz dostaje szansę na tytuł gracza roku

Najnowszy zawodnik NFL „slash” – jego wszechstronność pozwala mu na odgrywanie wielu ról określonych przez ukośnik między jego pozycjami – dostaje trochę miłości bukmacherskiej, aby wygrać jedną z najlepszych indywidualnych nagród w ataku.

Cordarrelle Patterson jest running back/wide receiver/kick returner/occasional defensive back dla Atlanta Falcons.

Czy jego wszechstronność sprawi, że Patterson zdobędzie tytuł Najbardziej Wartościowego Gracza NFL?

Oto wszystko, czego potrzebujesz z perspektywy zakładów na kursy nagrody Pattersona (wszystkie kursy NFL przez FOX Bet).

CORDARRELLE PATTERSON’S ODDS FOR 2022 (at FOX Bet) *

Wins Offensive Player of the Year: +15000 (postaw 10$, aby wygrać łącznie 1510$)

=stan na 8/20/2022

Rzecznik OddsChecker.com Kyle Newman powiedział, że Patterson jest nie-rozgrywającym, który otrzymał najwięcej akcji MVP w ostatnim czasie.

W ciągu ostatnich 14 dni 8.3% zakładów MVP zostało postawionych na Pattersona, co plasuje go tylko za Lamarem Jacksonem z Baltimore Ravens, Joe Burrowem z Cincinnati Bengals i Treyem Lancem z San Francisco 49ers.

„Bukmacherzy robią szokujące wybory, aby wygrać MVP każdego roku”, powiedział Newman. „To powiedziawszy, Cordarrelle Patterson wydaje się mostem za daleko nawet dla tych, którzy szukają sleepera. Biegacz Falcons kończy karierę w 2021 roku, ale nawet wtedy ledwo przekroczył 1100 jardów.

„Mimo to, obstawiający rzucili się na szokującego kandydata na MVP. Zobaczył tyle zakładów postawionych na niego, co Josh Allen i Patrick Mahomes razem wzięci. Jakkolwiek szalenie to brzmi, obstawiający są jak najbardziej na miejscu.”

FOX Bet nie ma obecnie Pattersona na liście kandydatów do MVP, ale DraftKings Sportsbook ma go na +25000 (postaw 10$, aby wygrać 2,510$) na wygranie nagrody.

W zeszłym sezonie Patterson miał 153 podania na 618 jardów (4.0 jardy na próbę) z sześcioma przyłożeniami, do tego 52 połowy na 548 jardów (10.5 jardów na złapanie) i pięć punktów. Zwrócił 18 kickoffów na 434 jardy (24.1 jardów na powrót).

W swojej dziewięcioletniej karierze Patterson ma 320 podań na 1,635 jardów (5.1) z 14 przyłożeniami i 268 połowów na 2,635 jardów (9.8) i 15 przyłożeń. Oddał 257 kopnięć na 7,552 jardy (29.4) z ośmioma przyłożeniami, w tym rekordowy w NFL 109-jardowy wynik.

„Jest wojownikiem,” powiedział trener Falcons Arthur Smith. „Jest dużą fizyczną obecnością, która może zrobić dla nas wiele”.

Czy jesteś gotowy, aby rzucić kilka zakładów na MVP? Jeśli tak, odwiedź FOX Bet, gdzie możesz obstawiać wszystkie swoje zakłady.

Pobierz aplikację FOX Super 6, aby mieć szansę wygrać tysiące dolarów na największe wydarzenia sportowe każdego tygodnia! Po prostu typuj, a możesz wygrać nagrodę główną. Pobierz i graj już dziś!


National Football League

Dowiedz się więcej z National Football League Śledź swoich ulubieńców, aby otrzymywać informacje o meczach, wiadomości i nie tylko.