Kursy NFL tydzień 16: Dlaczego powinieneś fade’ować Cowboys i lecieć z Jets

Do końca sezonu zasadniczego NFL pozostały już tylko trzy tygodnie, jednak wciąż wiele pozostaje do ustalenia.

Sześć drużyn zapewniło sobie miejsce w playoffach, podczas gdy pięć zostało już wyeliminowanych. Oznacza to, że wciąż jest 21 drużyn w grze, a wszystkie osiem drużyn w tym tygodniu albo zdobyły miejsce w playoffach, albo są żywe i kopią o miejsce.

Największym meczem jest spotkanie Eagles-Cowboys, które może zadecydować o pierwszym miejscu w NFC East.

Uwzględniono również moich New York Jets, którzy po raz kolejny znaleźli się w gronie moich ulubionych wyborów tygodnia.

Więc bez dalszych ceregieli, oto moje najlepsze zakłady na Tydzień 16 (z kursami przez FOX Bet):

Robert Saleh broni Zacha Wilsona pomimo zmagań i posadzenia go na ławce

Robert Saleh defends Zach Wilson despite struggles and benching him

Zach Wilson ponownie rozpocznie mecz dla New York Jets przeciwko Jacksonville Jaguars po wykluczeniu Mike’a White’a z kontuzją żeber.

Jaguars at Jets (8:15 p.m. ET Thursday, Amazon Prime Video)

Jeśli to czytasz, to przypuszczalnie śledzisz ruchy linii przez cały tydzień (sytuacja QB), a jak to się ma do Ciebie: Jets nie spodziewają się, że Mike White wróci po kontuzji żeber, a Zach Wilson ma zacząć. Kiedy zespół ogłosił to we wtorek rano … rynek nie pączkował. Jets są nadal 1-punktowymi faworytami w meczu z Jaguars. Hmm.

Jacksonville straciło LT Cam Robinson na sezon, co może być złą wiadomością przeciwko Jets, którzy mają bezlitosny pass rush. Problem w tym, że w zeszłym tygodniu kontuzji doznał defensywny tackle Quinnen Williams, pass rush się rozpadł i nie udało im się ani razu zrzucić Jareda Goffa. Nie wiadomo, czy Williams wróci w tym tygodniu.

Jags mogą wygrać i zrobić playoffy; Jets muszą wygrać i dostać jakąś pomoc. To jest w zasadzie mecz eliminacyjny. Miałem niesamowitą passę obstawiając Jets ATS w tym sezonie przed trudnym wynikiem w Detroit, meczu, w którym prowadzili na dwie minuty przed końcem i potrzebowali tylko 4th-and-1 stop on.

Liczba spadła z 42 do 37,5. Publiczność jest za Jacksonville, ale linia się nie rusza. Znowu polecę z Jetsami.

PICK: Jets (+1.5 w FOX Bet) przegrają mniej niż 1.5 punktu (lub wygrają outright)

Herd Hierarchy: Lwy wskakują, Jaguars, Bengals pakują się do Top 10 Colina na tydzień 16

Herd Hierarchy: Lions leap in, Jaguars, Bengals pack Colin's Top 10 into Week 16

Colin Cowherd ujawnia swoje Top 10 drużyn zmierzających do Week 16, w tym Detroit Lions.

Lions at Panthers (1 p.m. ET sobota, CBS)

Lwy wygrały siedem meczów z rzędu i są mocno w playoffowym miksie. Znowu muszą wyjść na zewnątrz, gdzie Jared Goff ma tylko trzy TD passy w sześciu meczach poza domem.

Obrona biegowa całkowicie zamknęła Nowy Jork (22 podania, 50 jardów), a jeśli uda się to Carolinie, ofensywa Panter będzie miała problemy.

Detroit zdobywające punkty na drodze jest fascynujące – to w końcu drużyna Lions, która prawie przegrała z Jets. A temperatury mają być poniżej 30 stopni, może zanurzając się w dziesiątkach. Sam Darnold został w zeszłym tygodniu rozgromiony przez Steelers i jeśli Carolina nie będzie w stanie ochronić go przed Aidanem Hutchinsonem, będzie to kolejne długie popołudnie.

Jared Goff ostatni raz rzucił przechwyt 6 listopada, a w trzech z ostatnich pięciu meczów nie został zhakowany. Czy dobra passa może trwać dalej?

Myślę, że Pantery utrzymają ten mecz blisko, ponieważ w ostatnich tygodniach wyglądały na konkurencyjne. Szukajcie Goffa, który będzie walczył na drodze i w zimnie. Zegar wybija północ dla Lions.

PICK: Panthers (+3 w FOX Bet) przegrają mniej niż 3 punktami (lub wygrają outright)

Czy kontuzja barku Jalena Hurtsa wpłynie na jego szanse na MVP NFL?

Will Jalen Hurts' shoulder injury impact his odds for NFL MVP?

Joy Taylor uważa, że jeśli Jalen Hurts opuści więcej niż jeden mecz z powodu kontuzji barku, będzie to miało negatywny wpływ na jego szanse na MVP NFL.

Eagles at Cowboys (1:25 p.m. ET sobota, FOX)

Jalen Hurts prawdopodobnie opuści ten mecz, co przesunęło spread z Cowboys -1 do Cowboys -6.5 na większości stron, w tym FOX Bet. Czy to zbyt duży ruch? Gardner Minshew, rezerwowy, jest czteroletnim weteranem, który nigdy nie rozpoczął gry z tak dużą siłą ognia ofensywnego za tak silną linią ofensywną. Ten ruch to przesada, spodziewałbym się jakiegoś wykupu w Philly.

Zagubione w dogrywkowej porażce Cowboys w Jacksonville było to, że Dak Prescott został trzykrotnie zsackowany i ośmiokrotnie uderzony przez obronę, która zajmuje 28. miejsce w NFL w sackach (szóste w wskaźniku presji). Linia defensywna Eagles jest znacznie lepsza, prowadzi w NFL w sackach (55) i jest trzecia w wskaźniku presji.

Nie jest niespodzianką, że suma ta spadła z 50,5 do 46, ponieważ Dallas może mieć problemy z zdobywaniem punktów, a ofensywa Eagles nie będzie tak zabójcza bez podwójnego zagrożenia Hurtsa w QB.

Biorę punkty i Under.

PICK: Eagles (+6.5 w FOX Bet) przegrać przez mniej niż 6.5 punktów (lub wygrać outright)
PICK: Under 46 points scored by both teams combined at FOX Bet

Naughty or Nice: Is Jeff Saturday possibly tanking the Colts season?

Naughty or Nice: Is Jeff Saturday possibly tanking the Colts season?

Nick Wright ocenia czy Sobota i właściciel Jim Irsay zdecydowali się na tankowanie czy nie.

Chargers at Colts (8:15 p.m. ET Monday, ESPN)

Pamiętacie, kiedy kadencja Jeffa Soboty zaczęła się od oszałamiającego zwycięstwa nad Raiders? Od tego czasu przegrali bliskie spotkania z Eagles i Steelers, a następnie zostali zdmuchnięci przez Dallas i rozwalili największą przewagę w historii NFL w przegranej na drodze z Minnesotą.

W ostatnich dwóch meczach Colts zostali zdeklasowani w czwartej kwarcie aż 55-0. Czas wygranej stał się czasem przegranej. A teraz Jonathan Taylor wypadł na sezon.

Ta linia wzrosła z -2.5 do -4, i ciężko sobie wyobrazić, żeby wziąć tu Colts, zwłaszcza, że Chargers są coraz zdrowsi. Oczekuje się, że powrócą Derwin James i Joey Bosa. Bosa nie grał od 3. tygodnia i jeśli jest zdrowy, to uważaj.

Colts może i zdobyli 36 punktów przeciwko Vikings, ale mieli tylko 4.3 ypp, jedno ofensywne przyłożenie i jedną eksplozywną grę. LAC powinni załatwić sprawę.

PICK: Chargers (-4 w FOX Bet) do wygrania więcej niż 4 punktami

Jason McIntyre jest analitykiem zakładów bukmacherskich FOX Sports, pisze też o NFL i NBA Draft. Dołączył do FS1 w 2016 roku i pojawił się w każdym programie w sieci. W 2017 roku McIntyre zaczął produkować treści hazardowe dotyczące NFL, futbolu college’u i NBA dla FOX Sports. Miał podcast hazardowy dla FOX, „Coming Up Winners”, w 2018 i 2019 roku. Przed przybyciem do FOX, stworzył stronę internetową The Big Lead, którą sprzedał w 2010 roku.

Najlepsze historie z FOX Sports:


National Football League

Get more from National Football League Śledź swoich ulubieńców, aby otrzymywać informacje o meczach, news and more