Kursy NFL tydzień 11: Jak obstawiać Raiders-Broncos, pick

Las Vegas Raiders jadą do Kolorado, aby zmierzyć się z Denver Broncos w meczu tygodnia 11 NFL.

Raiders są świeżo po porażce 25-20 z Indianapolis Colts, podczas gdy Broncos doznali rozczarowującej porażki 17-10 z rąk Tennessee Titans.

Oto wszystko, czego potrzebujesz z perspektywy zakładów na mecz Raiders-Broncos, od spreadu punktowego, moneyline, sumy Over/Under i wyboru ekspertów (kursy przez FOX Bet):

Co dalej z Raiders po przegranej z Colts Jeffa Soboty?

What's next for Raiders after loss to Jeff Saturday's Colts?

Colin Cowherd dzieli się tym, co srebrno-czarni muszą zrobić w przyszłości.

RELATED: Week 11 lines, odds

Raiders at Broncos (4:05 p.m. ET Sunday, FOX)

Point spread: Broncos -2.5 (Broncos favored to win by more than 2.5 points, otherwise Raiders cover)
Moneyline: Broncos -149 favourites to win (bet $10 to win $16.71 total); Raiders +115 underdogs to win (bet $10 to win $22.50 total)
Total scoring Over/Under: 41.5 points scored by both teams combined

Pick via FOX Sports NFL AnalystGeoff Schwartz:

Raiders z Las Vegas są w tej chwili rozpalonym ogniem śmietnika, a cysterna powietrzna nie mogłaby spuścić na tę franczyzę wystarczająco dużo wody, aby powstrzymać płomienie.

Po żenującej przegranej z Colts w niedzielę, rozgrywający Raiders Derek Carr przeprowadził emocjonalną konferencję prasową, na której otwarcie zakwestionował, czy cała drużyna jest zaangażowana. Krótko po tej konferencji prasowej, dowiedzieliśmy się, że Vegas posadziło trzech swoich defensywnych graczy za „wewnętrzną sprawę, która nie była związana z futbolem.”

Wreszcie, główny trener Josh McDaniels, którego drużyna jest 2-7, otrzymał przerażające wotum zaufania od właściciela Raiders, Marka Davisa. To najpewniejszy znak, że nie jest on bezpieczny jako główny trener drużyny.

Na boisku, Raiders nie chronią podań, ani nie zatrzymują biegu. Ofensywa jest 0-6 z piłką w rękach, by zakończyć mecz. Nie są po prostu bardzo dobrym zespołem.

Przyznajmy, że Broncos też nie są świetni, ale mają elitarną obronę. Ofensywa Las Vegas to tylko średnia ligowa, więc spodziewam się, że defensywa Broncos wyłączy punktowanie Raiders.

Podczas gdy atak Broncos jest jednym z najgorszych w lidze, zmierzą się oni z obroną Raiders, która jest równie beznadziejna. To wystarczy, żeby postawić tutaj na Denver poniżej field goal.

PICK: Broncos (-2.5 w FOX Bet) wygrają różnicą większą niż 2.5 punktu

Czy jesteś gotowy na zakłady NFL? Jeśli tak, odwiedź FOX Bet, gdzie możesz obstawiać wszystkie zakłady.

Pobierz aplikację FOX Super 6 app, aby mieć szansę wygrać tysiące dolarów na największych wydarzeniach sportowych każdego tygodnia! Po prostu typuj, a możesz wygrać nagrodę główną. Download and play today!


National Football League

Więcej z National Football League Śledź swoich ulubieńców, aby otrzymywać informacje o meczach, news and more