Kursy NFL: Postaw na tę zaskakującą drużynę, która wygra swoją dywizję

By Jason McIntyre
Analityk FOX Sports Betting

Jeśli chodzi o NFC East, jedna drużyna jest zbyt duża, by ją przeoczyć.

Chociaż nikt nie wygrywa Super Bowl w trakcie sezonu, zwykli gracze kierują się w stronę Philadelphia Eagles, ponieważ w wyniku wymiany pozyskali oni gwiazdę A.J. Browna. Jeśli chodzi o resztę dywizji, Komandosi podnieśli się – być może? – pozyskując Carsona Wentza, który sprawia, że kibice z Waszyngtonu są pewni dwucyfrowej wygranej w sezonie. I jak zwykle, wszyscy – oprócz mnie – kochają Dallas Cowboys, „Drużynę Ameryki”.

Na dnie NFC East będą tkwić New York Giants, prawda? Są +800 do wygrania dywizji, ale ja zaginam, gdy wszyscy inni zaginają. Przejdźmy do tego, dlaczego są moim najlepszym zakładem na wygranie dywizji.

Pierwszym krokiem w robieniu zakładów futures NFL jest powiększenie i spojrzenie na duży obraz. Jeśli chodzi o Giants, grają najłatwiejszy terminarz w lidze – jeśli spojrzeć na sumy zwycięstw przeciwników w zeszłym sezonie. Ponadto, ich niedywidendowy terminarz drogowy jest najłatwiejszy w lidze. W ciągu dwóch tygodni przed i po pauzie Giants zmierzą się z czterema najsłabszymi drużynami w NFL – Jacksonville, Seattle, Houston i Detroit.

Poza tym, że mają najłatwiejszy terminarz w lidze, ich roster jest też znacznie ulepszony. Ruchy nie były sexy, ale były znaczące.

Fani Giants powinni być niezwykle podekscytowani nowym head coachem Brianem Dabollem – który przez ostatnie dwa lata był chyba najlepszym koordynatorem ofensywy w lidze, zmieniając Josha Allena w kandydata do MVP. To czy uda mu się rozwiązać problem Daniela Jonesa (38 meczów, 36 fumble, 29 interceptions) jest niczyim domysłem, ale uprości ofensywę tak, by piłka trafiała w przestrzeń do Saquona Barkleya, Kenny’ego Golladaya, Kadariusa Toneya i Sterlinga Sheparda.

Dostawanie piłki do najlepszych playmakerów drużyny i ograniczenie turbo Jonesa będzie głównym punktem tej ofensywy w przyszłym sezonie. Dlatego też spodziewam się wyraźnej poprawy w stosunku do zeszłorocznej, nękanej kontuzjami ofensywy, która w siedmiu z ośmiu ostatnich spotkań nie przekroczyła 14 punktów.

Po drugiej stronie piłki, nowy koordynator defensywy Wink Martindale przeszedł z Baltimore Ravens, aby uruchomić swoje schematy smash-mouth, które zawierały wiele presji na rozgrywającego. Rookie Kayvon Thibodeaux, który będzie gonił QBs z Azeez Ojulari i Leonard Williams, będzie ucztował w tym co może okazać się nowym Big Blue Wrecking Crew.

Tak, wiem, że Giants byli jedną z najgorszych drużyn w NFL przez ostatnie pięć lat, idąc w oszałamiającym tempie 22-59. Ostatni raz ta drużyna była godna szacunku w 2016 r., kiedy Odell Beckham był początkującą gwiazdą. Oczywiście, zabrał wtedy ofensywę na wycieczkę łodzią na tydzień przed meczem playoffowym z Packers. Wszyscy wiemy, co stało się potem, Giants przegrali, 38-13, i od tamtej pory są w ogonku.

Jednak to było wtedy, a to jest teraz. Ze zdrowym składem, nowym sztabem trenerskim i łatwym terminarzem, mądrze jest postawić na Giants w krainie pełnej krasnoludków. „Fee-Fi-Fo-Fum!”

JMAC’S PICK: Giants to win the NFC East (+800 at FOX Bet)

Jason McIntyre jest analitykiem zakładów FOX Sports, pisze również o NFL i NBA Draft. Dołączył do FS1 w 2016 roku i pojawił się w każdym programie tej sieci. W 2017 roku McIntyre zaczął produkować treści hazardowe dotyczące NFL, futbolu college’u i NBA dla FOX Sports. Miał podcast hazardowy dla FOX, „Coming Up Winners”, w 2018 i 2019 roku. Przed przybyciem do FOX, stworzył stronę internetową The Big Lead, którą sprzedał w 2010 roku.

Graj w FOX Super 6 co tydzień dla swojej szansy na wygranie tysięcy dolarów każdego tygodnia. Po prostu pobierz aplikację Super 6 i typuj już dziś!


National Football League

Dowiedz się więcej z National Football League Śledź swoich ulubieńców, aby otrzymywać informacje o meczach, wiadomościach i nie tylko.