Kursy NBA: Kursy na tytuły po transakcjach, Celtics faworytami

Jak zawsze mówimy w tych okolicach, rzeczy zmieniają się szybko w Association!

Było to widoczne w zeszłym tygodniu, gdy widzieliśmy duże ruchy graczy w momencie otwarcia wolnej agentury, co wpłynęło na szanse na tytuł NBA. Wciąż czekamy na kilka innych potencjalnych ruchów, które mogą zmienić cały krajobraz ligi, ahem, Kevin Durant.

Teraz, gdy mamy krótką przerwę w akcji, pomyśleliśmy, że będzie to dobry czas, aby podkreślić trzy główne ruchy z ostatnich kilku dni i spojrzeć na to, jak kursy na tytuł w FOX Bet zmieniły się dla zaangażowanych drużyn.

Minnesota Timberwolves +4000 by zdobyć tytuł w FOX Bet

Minnesota dostaje: Rudy Gobert
Utah Jazz dostaje: Malik Beasley, Patrick Beverly, Walter Kessler Jarred Vanderbilt, Leandro Balmero, cztery pierwszorundowe picki

W największym jak do tej pory blockbuster trade, Utah Jazz przehandlowali centra Rudy’ego Goberta do Timberwolves za potężny haul, w którym zwracają łącznie dziewięciu graczy – pięciu zawodników i cztery picki. Oddanie dziewięciu graczy za jednego to zawsze ryzykowna propozycja, ale Minnesota podwaja swoją pozycję w Stifle Tower i w końcu jest pretendentem po tym, co wydaje się być przebudową, która trwa od czasu, gdy Kevin Garnett przeniósł się do Bean Town.

Coming off their second winning season in the last 17 years, this move adds a tremendous defensive presence to a team that already has a top-10 offensive rating. Dodanie Rudy’ego Goberta pozwoli Karlowi Anthony’emu Townsowi na grę na pozycji skrzydłowego – gdzie czuje się bardziej komfortowo – i nadrobi braki w defensywie D’Angelo Russella i Anthony’ego Edwardsa.

Czy to wystarczy, by Minnesota zyskała home court w pierwszej rundzie? To jeszcze się okaże. Jest jednak jasne, że Timberwolves są w stanie zrobić wszystko, aby to osiągnąć.

Kurs na tytuł Timberwolves przed wymianą: +6000 w FOX Bet
Kurs na tytuł Timberwolves po wymianie: +4000 w FOX Bet

Atlanta Hawks +4000 na zdobycie tytułu w FOX Bet

Atlanta Hawks otrzymują: Dejounte Murray
San Antonio Spurs otrzymują: Danilo Gallinari, 2023 pierwszorundowy pick (przez Charlotte), 2025 pierwszorundowy pick, 2027 pierwszorundowy pick, przyszłą wymianę picków z Atlantą

W kolejnym szokującym ruchu San Antonio Spurs wrzucili wszystkie swoje żetony do sweepstakes Victora Wembanyama, przehandlowując swojego najlepszego gracza za Danilo Gallinariego i cztery przyszłe picki.

Atlanta dostaje partnera do biegania dla Trae Younga i dodaje kolejną dynamiczną obecność do drużyny, która desperacko jej potrzebuje. Nie jest niespodzianką, że Hawks w dużej mierze polegają na Youngu, gdyż jest on jednym z najlepszych generałów parkietu w NBA. Jednak kiedy on siedzi, atak Atlanty spada na poziom efektywności, ponieważ sety stają się stagnacyjne i nikt nie może stworzyć własnego rzutu.

Dodanie Murraya na pewno pomoże w tym względzie i zapewni ulgę, gdy Trae będzie musiał zmierzyć się z trudniejszymi obronami w playoff, jak Miami czy Milwaukee.

Po dotarciu do finałów konferencji w 2021 roku, nie byłoby zaskoczeniem zobaczyć Atlantę wznoszącą się na nowe wyżyny w przyszłym sezonie.

Kurs na tytuł Hawks przed wymianą: +7000 w FOX Bet
Kurs na tytuł Hawks po wymianie: +4000 w FOX Bet

Boston Celtics +550 na zdobycie tytułu w FOX Bet

Boston Celtics otrzymują: Malcolm Brogdon
Indiana Pacers dostają: Nik Stauskas, Malik Fitts, Juwan Morgan, Daniel Theis, Aaron Nesmith, pierwszorundowy pick z 2023 roku

I tak po prostu Boston Celtics stali się faworytem do zdobycia mistrzostwa NBA w 2023 roku.

Podczas ich runu w 2022 roku jednym z największych problemów Celtics był brak generała parkietu, który mógłby sterować ofensywnym statkiem, gdy Jayson Tatum i Jaylen Brown byli zimni.

Nigdy nie było to bardziej widoczne niż w drugiej połowie Game 6 Finałów NBA, w której Boston przewrócił piłkę około 10,000 razy, próbując przetrwać.

Dodając Brogdona mają powalającego strzelca za trzy punkty, który potrafi rozprowadzać piłkę i jest nieustępliwy w defensywie. Z Malcolmem wynik Finałów NBA mógł być drastycznie inny.

Oczywiście, z Brogdonem przychodzą obawy o kontuzje, ponieważ nigdy nie pozostał zdrowy przez cały sezon i zagrał tylko w dziewięciu meczach do tej pory w tym roku kalendarzowym. Niemniej jednak, z jego intangibles i rodowodem, jest to świetny dodatek do bostońskiej drużyny, która właśnie shored up ich największy problem.

Kurs na tytuł Celtics przed wymianą: +600 w FOX Bet
Kurs na tytuł Celtics po wymianie: +550 w FOX Bet

Na kogo więc rzucasz pieniądze, by wygrać to wszystko? Sezon NBA już za chwilę, więc bądźcie z nami, bo będziemy podkreślać zmiany kursów, a w międzyczasie pojawią się kolejne ruchy związane z wolną agenturą i transakcjami. W międzyczasie, upewnij się, że masz swoje zakłady futures w FOX Bet!

Graj w FOX Super 6 co tydzień, aby mieć szansę wygrać tysiące dolarów każdego tygodnia. Po prostu pobierz aplikację Super 6 i typuj już dziś!


National Basketball Association

Dowiedz się więcej z National Basketball Association Śledź swoich ulubieńców, aby otrzymywać informacje o meczach, wiadomościach i nie tylko.