kursy na tytuł USFL 2023, miasta gospodarzy i najlepsze mecze

Terminarz USFL na sezon 2 został opublikowany, a cztery różne miasta będą gospodarzami meczów w sezonie regularnym 2023.

Przyjrzyjmy się kilku kluczowym rzeczom, które warto wiedzieć.

JAKIE SĄ MIASTA GOSPODARCZE?

Birmingham, Alabama: Wszystkie osiem drużyn rozegrało swoje mecze sezonu regularnego w Birmingham w zeszłym sezonie. W tym sezonie Birmingham będzie miastem-gospodarzem dla Birmingham Stallions i New Orleans Breakers.
Memphis: goszczące Memphis Showboats i Houston Gamblers.
Detroit: goszczące Michigan Panthers i Philadelphia Stars.
Canton: goszczące New Jersey Generals i Pittsburgh Maulers.

[Terminarz USFL na 2023 rok tydzień po tygodniu]

KTO JEST FAWORYTOWANY DO WYGRANIA CHAMPIONATU W 2023 ROKU?

Oto wczesne futures na mistrzostwo, przez FOX Bet:

Stallions: +300
Generals: +325
Breakers: +500
Showboats: +500
Stars: +550
Gamblers: +600
Panthers: +700
Maulers: +800

JAKIE SĄ NAJCIEKAWSZE MECZE W PIERWSZYCH TRZECH TYGODNIACH SEZONU?

1. Week 1: Philadelphia at Memphis at Simmons Bank Liberty Stadium (15 kwietnia, 4:30 p.m. ET)

Po raz pierwszy od 40 lat w Memphis zostanie rozegrany wiosenny ligowy futbol.

Showboats, którzy zaadoptowali Memphis po tym, jak miasto jasno wyraziło swoje zainteresowanie goszczeniem franczyzy USFL, będą mieli w składzie byłego biegacza z Arkansas i Seattle Seahawks Alexa Collinsa, obrońcę z Oklahomy Dillona Faamatau i powracającego szybkiego szerokiego odbiorcę Johna Franklina III.

2. Tydzień 1: Generals at Stallions (15 kwietnia, 7:30 p.m. ET)

Stallions i Generals dali nam thriller w zeszłym roku w tym miejscu otwarcia. J’Mar Smith wszedł z ławki i poprowadził Stallions do zwycięstwa przed własną publicznością, 28-24 na Protective Stadium 291 dni temu.

Ewentualny MVP ligi – KaVontae Turpin – miał w tym meczu siedem wejść na 97 jardów. Został All-Pro kick returnerem dla Dallas Cowboys w zeszłym sezonie i plakatem tego, co ta liga może zrobić dla szans swoich graczy w NFL.

Trener z New Jersey, Mike Riley, który był jedynym trenerem w college’u, który oglądał grę Toma Brady’ego w szkole średniej, powraca do rozgrywającego De’Andre Johnsona w drużynie, która będzie chciała zdobyć miejsce w meczu o tytuł USFL tego lata.

USFL Extended Highlights: Stallions defeat Generals

USFL Extended Highlights: Stallions defeat Generals

W inauguracyjnym meczu United States Football League, Birmingham Stallions pokonali New Jersey Generals 28-24.

3. Tydzień 2: Panthers w Stars w Canton (23 kwietnia, 7 p.m. ET)

Obeznanie trenera Philadelphii Barta Andrusa z ligami piłkarskimi poza NFL i college’em mogło dać mu przewagę, której większość trenerów USFL nie miała w tej lidze – doświadczenie. Andrus jest 2-0 przeciwko Panterom.

Pokazał to w czerwcu, kiedy Starsi zdławili Pantery 46-24 i zdobyli ponad 400 jardów, tworząc drużynę, której zabrakło tylko jednego meczu do zdobycia inauguracyjnego tytułu USFL.

Jednak z byłym trenerem San Francisco 49ers Mike’m Nolanem, Pantery mogą stanowić wyjątkowe wyzwanie, ponieważ to Nolan, trener nastawiony na defensywę, będzie przeciwnikiem być może najbardziej innowacyjnej drużyny USFL.

4. Tydzień 3: Breakers w Stallions (29 kwietnia, 12:30 ET)

Stallions odnieśli zwycięstwo w playoff South Division nad Breakers 31-17. Jordan Ellis miał dwa TD w tym meczu 225 dni temu.

Victor Bolden, zarówno Ogier, jak i Denver Bronco w 2022 roku, wziął kickoff w drugiej kwarcie i wykonał house call w cieniu Pro Football Hall of Fame. DeMarquis Gates, zarówno Ogier, jak i Chicago Bear w 2022 roku, odebrał jeden i pobiegł z powrotem.

Podczas gdy Breakers zwracają trzy All-USFL wybrane w samej obronie, mają nowego głównego trenera w John DeFilippo. Pochodzi on z Youngstown w stanie Ohio, grał w piłkę w Youngstown State i jest trenerem w drugim pokoleniu. Był koordynatorem w NFL dla trzech franczyz. To jego pierwsza okazja, by zostać głównym trenerem.

DeFilippo trenował Marka Sancheza, który był drugim debiutantem w historii NFL, który wygrał wiele meczów playoff. Wygrał również Super Bowl z Nickiem Folesem i Eagles, pokonując w tym procesie Toma Brady’ego i New England Patriots.

Z byłym rozgrywającym Alabama A&M, Aqeel Glassem, który chce wygrać pracę startową, Breakers mogą okazać się jedną z najbardziej utalentowanych franczyz w lidze w 2023 roku. Przy wzroście 6-foot-5, 220 funtów, Glass poprowadził A&M do pierwszego w historii tytułu krajowego w futbolu HBCU wiosną 2021 roku i pierwszego tytułu SWAC od 2006 roku.

Najważniejsze wydarzenia sezonu Victora Boldena

Victor Bolden's season highlights

Sprawdźcie najlepsze highlight’y od Birmingham’s Victor Bolden.

5. Tydzień 3: Maulers at Stars in Detroit (30 kwietnia, 12 p.m ET)

W tym meczu wystąpi dwóch najbardziej adaptacyjnych play-callerów w tym sporcie w zeszłym roku – Andrus, który doprowadził swoją drużynę do mistrzostwa z rezerwowym QB, oraz Jarren Horton, którego obrona była strasznie sztampowa.

Ale Horton będzie miał ogromną rodzinną więź ze swoim głównym trenerem. Co możesz powiedzieć o Rayu Hortonie?

Wygrał trzy Super Bowls, dwa jako trener. Podobnie jak jego poprzednik, jest to jego pierwsza szansa na bycie head coachem po czterech wyczynach jako defensor lub koordynator w NFL. Trenuje piłkę od ponad 30 lat.

Więcej na temat wydania harmonogramu USFL od FOX Sports:

FOLLOW Follow your favorites to personalize your FOX Sports experience

United States Football League

United States Football League


United States Football League

Get more from United States Football League Śledź ulubionych, aby uzyskać informacje o grach, news and more