kursy na mistrzostwo NBA w 2023 roku: Zaktualizowane kursy na tytuł mistrzowski na finiszu sezonu

W związku z tym, że za kilka dni rozpocznie się turniej play-in NBA, przyglądamy się kursom na mistrzostwo NBA. Milwaukee Bucks pozostają faworytem do zdobycia trofeum, ale kilka drużyn nie pozostaje daleko w tyle.

Bucks utrzymali się na prowadzeniu w Konferencji Wschodniej, dzięki czemu pozostali na pierwszym miejscu. Boston Celtics byli przedsezonowymi faworytami do zdobycia tytułu przed sezonem, ale w marcu poszli na łatwiznę i stracili przewagę jako jedynka. Skończyli sezon jeden mecz za Bucks, którzy zajęli drugie miejsce.

Phoenix Suns przez cały sezon byli w niełasce, ale w ostatecznym rozrachunku zdecydowali się na wymianę za Kevina Duranta. Ich szanse od czasu wymiany bardzo spadły i są 8-0 w meczach, w których KD grał w tym roku.

Prześledźmy zaktualizowane kontrakty na mistrzostwo dla wszystkich drużyn, z kursami przez FOX Bet.

2022-23 kursy na tytuł NBA (przez FOX Bet)*

Bucks zdobyli pierwsze miejsce na Wschodzie, co jest bardzo ważne. Będą mieli home-court advantage przez cały postseason, co okazało się kluczowe. Czy Celtics lub Sixers mają to, czego potrzeba, by pokonać mistrzów NBA z 2021 roku? Na +850 MVP faworyt Joel Embiid & Co. są z pewnością intrygującym zakładem, jeśli uważasz, że mają to, co trzeba.

Sacramento Kings oficjalnie zakończyli najdłuższą posuchę postseason w historii NBA. Czy zajmujący trzecie miejsce na Zachodzie Kings mają to, czego potrzeba, by zrobić run? Ich szanse na wygraną spadły do +5000, po tym jak zaczynali rok z dużym prawdopodobieństwem. Mimo, że są młodzi i niesprawdzeni, oferują dużą wartość, ponieważ grają spójną piłkę przez cały sezon, a Sabonis i Fox udowodnili, że są świetnym tandemem.

Czy LeBronowi Jamesowi brakuje zastraszenia, jakie miał Michael Jordan?

Does LeBron James lack the intimidation Michael Jordan had?

Mario Chalmers dołącza do Colina Cowherda w programie The Herd, aby omówić swoje komentarze dotyczące LeBrona Jamesa i graczy nie bojących się go w NBA.

Kurs Los Angeles Lakers w ciągu ostatnich kilku miesięcy trzymał się stabilnie. Po powrocie Lebrona Jamesa po kontuzji nikt nie chce oglądać tej gorącej drużyny Lakers. Lakersi zmierzą się z Timberwolves w meczu play-in 7-8. Spodziewajcie się, że ich szanse się skrócą, jeśli uda im się oficjalnie dostać do postseason.

Więc, na kogo rzucacie pieniądze, żeby wygrać to wszystko? NBA postseason będzie tutaj zanim się obejrzymy, więc nadszedł czas, aby postawić swoje zakłady na FOX Bet!

Najlepsze historie z FOX Sports

Graj w FOX Super 6 co tydzień, aby mieć szansę wygrać tysiące dolarów każdego tygodnia. Po prostu pobierz aplikację Super 6 i typuj już dziś!


National Basketball Association

Więcej z National Basketball Association Śledź swoich ulubieńców, aby otrzymywać informacje o meczach, wiadomościach i nie tylko