kursy na 2023 USFL: Kursy na tytuł dla każdej drużyny; Stallions i Generals faworytami

Dwie najlepsze drużyny USFL z poprzedniego sezonu zmierzą się w sobotę w meczu otwierającym sezon, jako że wiosenna liga futbolowa rozpoczyna swój drugi sezon.

Najważniejszy mecz pomiędzy mistrzami dywizji – Birmingham Stallions (South Division) i New Jersey Generals (North Division) – zostanie rozegrany w sobotę o 19:30 ET w Birmingham w stanie Alabama. Mecz będzie transmitowany na FOX. Oprócz spojrzenia w przyszłość na ten emocjonujący mecz, przyjrzymy się bliżej szansom na tytuł dla każdego z nich przed rozpoczęciem sezonu.

[RELATED: Kandydaci na Ofensywnego Gracza Roku USFL]

Drużyny spotkały się w zeszłym sezonie w 1. tygodniu, a Stallions wygrali 28-24. Birmingham rozpoczęło sezon od ośmiu zwycięstw z rzędu.

Generals otrząsnęli się po porażce i odnieśli dziewięć zwycięstw z rzędu, by zakończyć sezon regularny.

W pierwszym sobotnim meczu Philadelphia Stars (6-4 w sezonie regularnym) zagrają z Memphis Showboats o 16:30 ET na FOX. Showboats zastępują Tampa Bay Bandits (4-6, trzeci w South Division w 2022 roku).

Week 1 zawija się w niedzielę z Michigan Panthers i Houston Gamblers grającymi w Memphis oraz Pittsburgh Maulers grającymi z New Orleans Breakers w Birmingham.

Mecz o mistrzostwo USFL odbędzie się 1 lipca w Canton, Ohio.

Zanim sezon się rozpocznie, sprawdźmy szanse każdej drużyny na tytuł (przez FOX Bet).

Top Stories at FOX Sports

Szukasz jeszcze więcej treści o USFL? Zajrzyj do sekcji USFL w FOX Sports app i na stronie po wszystkie najnowsze wiadomości, i upewnij się, że lubisz USFL i swoją ulubioną drużynę – lub drużyny! – kiedy tam będziesz.

Pobierz aplikację FOX Super 6 aby mieć szansę wygrać tysiące dolarów na największych wydarzeniach sportowych każdego tygodnia! Po prostu typuj, a możesz wygrać nagrodę główną. Pobierz i graj już dziś!


United States Football League

Dowiedz się więcej o United States Football League Śledź swoich ulubieńców, aby otrzymywać informacje o grach, nowościach i nie tylko