Kursy MLB: Jak obstawić mecz Cubs-Reds Field of Dreams

Hołd MLB dla jednego z najpopularniejszych filmów o baseballu będzie miał miejsce w czwartek, kiedy Chicago Cubs i Cincinnati Reds zagrają w meczu MLB at Field of Dreams w Dyersville w stanie Iowa.

Mecz Cubs-Reds pomiędzy rywalami z National League Central będzie można obejrzeć na FOX i w aplikacji FOX sports app (7:15 p.m. ET).

Oto wszystko, co musisz wiedzieć o Field of Dreams Game – run line, moneyline i total over/under (odds via FOX Bet)

FIELD OF DREAMS GAME, Dyersville, Iowa

Cubs vs. Reds (7:15 p.m. ET Thursday, FOX)

Run line: Cubs -1 (Cubs favored to win by more than 1 run, otherwise Reds cover)
Moneyline: Reds -118 favourites to win (bet $10 to win $18.47 total); Cubs -105 underdogs to win (bet $10 to win $19.52 total);
Total scoring over/under: 9 runs scored by both teams combined

Przewidywani starting pitchers to weteran Drew Smyly (4-6, 3.97 ERA, 1.29 WHIP) dla Cubs i Nick Lodolo (3-3, 4.23, 1.57) dla Reds w matchupie lewych rąk.

Lodolo został przedstawiony w niedawnym artykule FOX Sports na temat najbardziej brudnych boisk w majors.

W pierwszej odsłonie tego meczu, Chicago White Sox pokonało New York Yankees 9-8 12 sierpnia 2021 roku. Louis Cardinals-White Sox Field of Dreams w 2020 roku został przełożony z powodu COVID-19.

„Obie drużyny mogą być poza wyścigiem o playoffy, ale spodziewajcie się wyrównanego meczu pomiędzy tymi dwoma rywalami z dywizji, którzy obecnie mają dokładnie taki sam rekord (44-65 zmierzając do środowej gry)”, powiedział FOX Bet senior trading operations manager Dylan Brossman.

Oto kilka Field of Dreams betting nuggets dzięki uprzejmości FOX Sports Research:

– Over w over/under (O/U) trafił w zeszłym sezonie (17 combined runs, O/U was 9.5)

– White Sox wygrali jako faworyci (-175 moneyline odds) nad Yankees (+154 moneyline odds) 9-8

– Każda z drużyn trafiła cztery razy w meczu, z czego Aaron Judge z Yankees dwa razy.

– W poniedziałek, Reds przekroczyli liczbę punktów w 53,3% swoich meczów w tym sezonie, 10. najlepszy procent przekroczenia w lidze

– W poniedziałek, Cubs przekroczyli liczbę punktów w 44.9% spotkań w tym sezonie, co jest czwartym najniższym odsetkiem over w MLB

– Reds i Cubs są w dolnej czwórce pod względem procentu wygranych jako faworyci (Cubs 41.9%, 27. w MLB; Reds 41.7%, 28.)

– Cubs wygrali cztery z pierwszych siedmiu spotkań przeciwko Reds w tym sezonie. Nadwyżka w O/U trafiła w pięciu z tych siedmiu meczów.

Czwartkowy konkurs Field of Dreams otwiera trzy-meczową serię pomiędzy tymi drużynami. Dwa ostatnie mecze zostaną rozegrane w piątek i sobotę w Great American Ball Park w Cincinnati.

Pobierz aplikację FOX Super 6 app, aby mieć szansę wygrać tysiące dolarów na największe wydarzenia sportowe każdego tygodnia! Po prostu typuj, a możesz wygrać nagrodę główną. Pobierz i graj już dziś!


Major League Baseball

Dowiedz się więcej od Major League Baseball Śledź swoich faworytów, aby otrzymywać informacje o meczach, wiadomości i więcej