Kursy MLB: Jak obstawić 2022 mecz „Field of Dreams

By Sam Panayotovich
Analityk FOX Sports Betting

Wracamy do kukurydzy.

The Field of Dreams Game Part II odbędzie się w czwartek wieczorem w Dyersville, Iowa, pomiędzy Chicago Cubs i Cincinnati Reds. Relacja rozpocznie się o 7:15 ET na FOX i FOX Sports app. Jeśli chodzi o hazard, amerykańskie banki sportowe będą przyjmować zakłady aż do pierwszego uderzenia.

Co za kraj.

FOX Bet obecnie wystawia Reds jako małych faworytów (-118) z łączną sumą punktów 9 biegów z Drew Smyly przeciwstawiającym się Nickowi Lodolo pod wiejskimi gwiazdami.

W zeszłorocznym spektaklu na Field of Dreams, Chicago White Sox i New York Yankees zmasakrowali osiem homerów i zdobyli 17 całkowitych punktów (16 z homerów) w dość parnych, 80-stopniowych warunkach. Ale ważne jest, aby zostawić przeszłość w przeszłości, jeśli chodzi o handicapowanie tegorocznego meczu.

„Najtrudniejszą częścią jest tylko posiadanie historycznej próbki jednej gry”, powiedział dyrektor wykonawczy Westgate SuperBook John Murray dla FOX Sports, zapytany o trudności w rezerwacji czwartkowego meczu. „To nie jest podobne do żadnego innego meczu, który zarezerwujemy w całym sezonie, co stanowi wyzwanie.

„I to nie jest tak, że bierzemy wszystkie zeszłoroczne homery w Iowa z ziarnem soli, ale nie chcesz czytać zbyt wiele w każdym pojedynczym meczu.”

Jose Abreu, Aaron Judge (x2), Eloy Jimenez, Seby Zavala, Brett Gardner, Giancarlo Stanton i Tim Anderson, wszyscy poszli w sierpniu. Mimo to, patrząc na tegoroczne przewidywane składy, widać znaczny spadek mocy.

Joey Votto jest najlepszym strzelcem Cincinnati z 11 dingerami. Pamiętajmy, że Reds sprzedali Brandona Drury’ego (20) i Tommy’ego Phama (11) po zakończeniu sezonu, co oznacza, że nie mają zbyt wielu graczy wokół Votto. Reds zdobyli tylko 25 punktów w ostatnich 10 meczach i są 8-2 na minusie w tym okresie.

Chicago jest równie kiepskie w ataku. Cubbies mają tylko 26 punktów w swoich ostatnich 10 meczach i są 7-3 pod kreską Jasne, Ian Happ i Willson Contreras to wciąż Cubs, ale ofensywa jako całość pozostawia wiele do życzenia.

Patrick Wisdom (20 homerów), Contreras (16) i Christopher Morel (10) przewodzą North Siders w długich piłkach i można powiedzieć, że żaden z nich nie będzie w najbliższym czasie gonił za koroną home runów.

To długi sposób, aby powiedzieć, że trudno jest przewidzieć mnóstwo ofensywnych fajerwerków.

Oczekuje się, że temperatury będą w okolicach 70 stopni przez większość nocy z minimalnym wiatrem, aby złagodzić ból miotaczy. I tak długo, jak Smyly i Lodolo nie zostawią klopsików nad sercem talerza, powinno być dobrze.

Cubs i Reds naprawdę mają problemy z produkcją runów, a obie ofensywy zmierzają w złym kierunku od 1 sierpnia. Zakładając, że home runów będzie mało, ten mecz ma wszelkie zadatki na finał 3-2 lub 4-3.

Mój ulubiony zakład na Field of Dreams to „Under” 9 runs (-118).

PICK: Poniżej 9 runs scored by both teams combined

Sam Panayotovich jest analitykiem zakładów sportowych dla FOX Sports i NESN. Wcześniej pracował dla WGN Radio, NBC Sports i VSiN. Prawdopodobnie będzie typował przeciwko twojej ulubionej drużynie. Śledź go na Twitterze @spshoot.


Major League Baseball

Dowiedz się więcej od Major League Baseball Śledź swoich ulubieńców, aby otrzymywać informacje o meczach, wiadomości i więcej