Kursy Hiszpania-Norwegia, Skandynawowie w Maladze bez Haalanda

Sobotni wieczór kwalifikacji do nadchodzących Mistrzostw Europy w Niemczech charakteryzował się również otwarciem grupy A pomiędzy Hiszpanią a Norwegią (bez Haalanda). Wyzwanie, które przynajmniej na papierze wydaje się być jednostronne, ponieważ drużyna narodowa De La Fuente zaczyna jako wyraźny faworyt w przewidywaniach .

Hiszpania-Norwegia, typuj

Znak 2 płaci prawie siedem razy więcej niż 1

Nawet kursy myślą w ten sam sposób z „2” płacąc prawie siedem razy więcej niż „1”. Ogromna przepaść wynikająca z różnicy między dwoma reprezentacjami z technicznego punktu widzenia, nawet jeśli wyniki osiągnięte przez obie drużyny nie są zbyt genialne dla obu.

The „Red Furies” właśnie wrócili z Mistrzostw Świata w Katarze pełnych cieni: tylko jedno zwycięstwo w meczu otwarcia, 7-0 z Kostaryką, dzięki któremu (decydująca była różnica bramek) przeszli przez fazę grupową, przy czym remis z Niemcami i porażka z Japonią poprzedziły ich eliminację z rąk Maroka.

Skandynawska jedenastka wyszła z dwóch porażek przeciwko Słowenii i Serbii w Lidze Narodów, po których nastąpiło zwycięstwo i remis w dwóch meczach towarzyskich przeciwko najpierw Irlandii, a następnie Finlandii. W nowym tysiącleciu doszło do pięciu bezpośrednich starć pomiędzy obiema reprezentacjami, z niewielkim zwycięstwem Norwegii na Euro2000 w Holandii, po którym nastąpiły trzy zwycięstwa Iberyjczyków i remis w Oslo (1-1) w eliminacjach do Mistrzostw Europy 2004 i 2020.

Chcesz być na bieżąco z przewidywaniami w czasie rzeczywistym? Zasubskrybuj za darmo grupę GOLLO Telegram, przewidywania Tuttosport© RESTRICTED REPRODUCTION