Kursy futbolu amerykańskiego tydzień 12: Jak obstawiać TCU-Baylor

TCU Horned Frogs podejmują Baylor Bears w meczu 12 tygodnia futbolu amerykańskiego pomiędzy drużynami Big 12.

TCU jest perfekcyjne 10-0 i ma za sobą 17-10 zwycięstwo nad Texasem w 11 tygodniu. Baylor jest 6-4 w sezonie i przystępuje do tego spotkania po porażce 31-3 z Kansas State.

Czy Rogate Żaby utrzymają swój doskonały sezon? Czy może Niedźwiedzie wywalczą awans w Waco w tym starciu Big 12?

Oto wszystko, czego potrzebujesz z perspektywy zakładów na mecz pomiędzy TCU i Baylor, od spreadu punktowego, moneyline, całkowitego Over/Under i wyboru ekspertów (kursy przez FOX Bet).

No. 4 TCU at Baylor (Noon ET Saturday, FOX)

Point spread: TCU -3 (TCU faworyzowane do wygrania więcej niż 3 punktami, w przeciwnym razie Baylor pokrywa)
Moneyline: TCU -154 faworyt do wygrania (postaw 10$, aby wygrać 16$.49 total); Baylor +115 underdog to win (bet $10 to win $21.50 total)
Total scoring Over/Under: 57.5 points scored by both teams combined

Pick via FOX Sports Betting AnalystJason McIntyre:

The Horned Frogs nadal są lekceważeni na rynku, nawet po przekonującej wygranej 17-10 nad Texasem, która nie była tak bliska, jak wskazywał na to wynik końcowy. TCU udowodniło, że potrafi wygrywać zarówno w obronie jak i w ataku, a teraz Żaby wyruszają w drogę, by zmierzyć się z drużyną Baylor, która wygrała trzy mecze z rzędu przed porażką 31-3 z Kansas State.

Wygląda na to, że rynek nie szanuje tego, co jest pod maską w TCU ponownie w tym tygodniu. Ale co Baylor zrobił, aby uzasadnić ten mały numer? Bears są 0-3 przeciwko spreadowi (ATS) przeciwko drużynom z rankingu w tym sezonie. W zeszłym roku przegrali z drużyną TCU, która musiała wystawić rezerwowego rozgrywającego Chandlera Morrisa. Tamten mecz sprawił, że Baylor nie dostał się do rozgrywek College Football Playoff (CFP). Czy w 2022 roku scenariusz się odwróci?

Publiczność znów postawi na TCU, a czemu nie? The Horned Frogs są 8-1-1 ATS i nadal są gotówkową krową.

Będziemy dalej jeździć na TCU i możemy wyskoczyć z bandwagonu, gdy zagrają w College Football Playoff.

PICK: TCU (-3 w FOX Bet) wygra więcej niż 3 punktami

Pobierz aplikację FOX Super 6 app aby mieć szansę wygrać tysiące dolarów na największych wydarzeniach sportowych każdego tygodnia! Po prostu typuj, a możesz wygrać nagrodę główną. Pobierz i graj już dziś!


College Football

Więcej z College Football Śledź swoich faworytów, aby otrzymywać informacje o meczach, wiadomości i więcej