Karta wyników pokazuje kluczowy brak zgłoszenia w sprawie NSFW tyrady Setha Browna

Karta wyników pokazuje kluczową nieudaną decyzję w sprawie tyrady Browna NSFW pierwotnie pojawiła się na NBC Sports Bayarea

Frustracja była wysoka dla Athletics w Oakland Coliseum w czwartkowe popołudnie.

Wszystko to znalazło swoją kulminację w ostatnim rzucie meczu – 84.7 mph slider od Seattle Mariners reliever Paul Sewald do A’s first baseman Seth Brown. Brown przyjął rzut na dwa wyjścia, myśląc, że to była trzecia piłka, ale zamiast tego sędzia Nic Lentz uznał go za uderzenie i zakończył grę, dając A’s porażkę 2-1.

Brown był wściekły, a profanacje rozbrzmiewały w Oakland, gdy niezadowolony wracał do ziemianki.

W piątek, konto na Twitterze Umpire Scorecards opublikowało swój raport z ostatniej porażki A’s. Potwierdził on to, o co spierał się Brown. Boisko było piłką.

Na korzyść Lentza przemawia fakt, że był to jedyny błędny strike, który ocenił przez całe popołudnie. Po prostu przyszedł w złym momencie i był obrazą dla Oakland, który był świadkiem, jak prawy obrońca Frankie Montas olśnił Mariners przez 8 2/3 inningów bez uderzenia, zanim Mariners infielder Adam Frazier laced pojedynczy do centrum pola, aby zakończyć ofertę.

POWIĄZANE: Dejected Montas sums up A’s bullpen blowing lead after near no-no

Mariners następnie plated dwa biegi w dziewiątej bez notching hit, robiąc to na cztery spacery i dwa dzikie pitches.

„Nie dostałem się tam wystarczająco szybko dla Seth,” menedżer Mark Kotsay powiedział po stracie. „Jeśli chodzi o dzisiejszą strefę, to naprawdę nie chcę o tym mówić. W tej chwili to chyba nie jest dobry moment na zadawanie tego pytania.”

Frustrujące rzeczywiście.