Karanka: „Wszyscy podpisalibyśmy się pod tą sytuacją miesiąc temu”

Et Villamarín przyszła pierwsza porażka Karanki za sterami Granady i spadek z ligi odkładany jest na ostatni dzień meczowy, choć trener jest optymistą: „Wszyscy podpisalibyśmy się pod tą sytuacją miesiąc temu, zdani na siebie, by osiągnąć spadek”.

Biało-czerwoni nie potrafili wyciągnąć nic pozytywnego ze strony Pellegriniego: „Przeciwko Betisowi stanęliśmy przeciwko świetnej drużynie, ale chłopcy po raz kolejny podjęli ogromny wysiłek. Zarządzanie grą było skomplikowane z powodu wszystkich zewnętrznych okoliczności, które ich otaczały – powiedział gracz z Vitorii.

Zarządzanie grą było skomplikowane ze względu na wszystkie zewnętrzne okoliczności, które jej towarzyszyły

Karanka

„Pozostaje mi postawa zawodników”

Pomimo porażki, Karanka był zadowolony z pracy swojej drużyny: „Widziałem ich dobrze, bardzo trudno było utrzymać wielki stan koncentracji. Oczywiście, z napięciem tego, co było w grze, było to skomplikowane. Pozostaje mi postawa zawodników”.

Granada wciąż jest zależna od siebie i wygrana z Espanyolem poświadczyłaby ich zbawienie: „To będzie bardzo napięty mecz, ale drużyna przekazuje pewność siebie, będziemy mieli dni przed sobą do pracy i będziemy mieli do dyspozycji wszystkich, ponieważ żaden z zawodników, którzy byli zawieszeni, nie pokazał kartki”.

Karanka chciał również wysłać wiadomość do kibiców: „Mogą być zadowoleni z obrazu drużyny. Muszą zaufać tej grupie zawodników, ponieważ dają z siebie wszystko i co jest lepsze niż osiągnięcie z nimi trwałości po wszystkim, co wycierpieli w tym sezonie”.

Read More