Kadyks

Cádiz - Girona | Un 'nuevo' Cádiz en un duelo clave: previa, análisis, pronóstico y predicción
  • ISABELO BEJARANO Y JOEL SEBASTIÁN

Actualizado

Cadiz wzmocnione w zimowym okienku transferowym będzie miało nadzieję na wydostanie się ze strefy spadkowej. Naprzeciw nich stoi Girona, która znajduje się pięć punktów nad nimi i która wciąż jest bezpośrednim rywalem w walce o spadek. Mecz odbywa się dziś wieczorem na stadionie Nuevo Mirandilla o godz. 21.00 i można go oglądać bezpłatnie na antenie GOLPLAY.

  • Jak Cádiz się zbliża. Sergio González szykuje kilka zmian, wymuszonych, ale mile widzianych przez powrót Rubéna Alcaraza, który na pewno wróci do środka pola wraz z Gonzalo Escalante, który po raz pierwszy zdobył bramkę. Więcej wątpliwości jest na froncie ataku, gdzie Sergi Guardiola mógłby mieć szansę na start przeciwko przeciwnikowi, który na boisku prezentuje się bardzo korzystnie, tworząc partnerstwo z Rogerem. Jorge Meré, w składzie, mógłby również zacząć w miejsce Momo. Cádiz spróbuje znaleźć swoją najlepszą broń z Ocampo i Bongondą na skrzydłach.
  • Jak przyjeżdża Girona. Kataloński klub, który obecnie ma pięć punktów przewagi nad spadkiem, będzie chciał wywrzeć duży wpływ w dwumeczu przeciwko Cádizowi na Nuevo Mirandilla i Almerii na Montilivi w piątek. Míchel będzie bez kontuzjowanych Ibry Kebé, Yana Couto, Reiniera, Davida Lópeza, Yangela Herrery i Valery. O kontuzji dwóch ostatnich wiadomo było jeszcze przed ogłoszeniem powołania. Stuani, który złapał piątą żółtą kartkę przeciwko Valencii, również nie będzie dostępny, pozostawiając Taty’ego samego jako referenta. Dawda Camara, z drużyny RFEF Third Division, został wpisany na listę.
  • Pojedynek meczu: Ocampo vs Riquelme. Ocampo vs Riquelme. Urugwajczyk jest w tym sezonie jedną z głównych atrakcji w Nuevo Mirandilla. Zręczny, ostry, dryblujący… jest zagrożeniem dla Cadiz. Riquelme to jedna z przełomowych gwiazd LaLiga. W swoim debiucie w najwyższej klasie rozgrywkowej zostawia po sobie świetne szczegóły… a także liczby.

Przewidywania Manuela Malagóna (2-1)

Myślę, że zobaczymy mecz rozrywkowy, jak prawie wszystkie w wykonaniu Girony, drużyny, która gra otwarte mecze. Spodziewam się dobrej wersji Cadiz, na ich stadionie i z nowymi zimowymi wzmocnieniami.

  • Cadiz CF
  • Girona FC
  • Primera Division
  • LaLiga Fantasy

Read More