Juve, Turco amuletem Primavery są gole i asysty: Brambilla obserwuje

Zespół Juventusu jest oranżerią młodych ludzi na granicy startu, a w drużynie Primavery jest jeden, który z pewnością może postarać się o różową przyszłość w barwach Juventusu. Mowa o Nicolò Turco, środkowym napastniku drużyny Primavera Montero, autorze decydującego dubla w zwycięstwie przeciwko Sassuolo. W skomplikowanym momencie Bianconeri ściągnęli naprawdę ważny występ przeciwko drugiej w klasyfikacji drużynie i jeszcze bardziej skrócili dystans do czołowych zespołów. Montero mógł liczyć na chęć zemsty po wyeliminowaniu z Ligi Młodzieżowej i na swój amulet Nicolò Turco.

Juve Primavera-Sassuolo, le immagini della partita

Obejrzyj galerię

Juve Primavera-Sassuolo, zdjęcia z meczu

Turco, amulet Juve Primavera

Role jako napastnik i z prawdziwym nosem do bramki. Że poradzi sobie w Primaverze, klasa 2004 pokazała już w zeszłym sezonie jako niepełnoletni zawodnik. Rozwój na boisku, który przyszedł dzięki pracy, przyniósł mu również przedłużenie kontraktu z Juve. Turco wie jak skrzywdzić obronę przeciwników, a sezon w Primaverze zaczyna dobrze.

Można wręcz powiedzieć, że napastnik jest swego rodzaju amuletem dla Montero. Kiedy klasa 2004 strzela bramki, Juve Primavera zawsze wygrywa. Siedem zwycięstw na dziewięć nosi jego podpis, a jeśli chcemy rozszerzyć dyskurs o asysty, to pozytywny wynik wzrasta do 10 (dwa remisy i zwycięstwo). W każdym razie, Juve kiedy w lidze jest ręka Turco nigdy nie przegrywa. Nie tylko bramki, ale Turco jest decydujący w grze Bianconeri.