Juve celuje we Fresneda: oto kolejny ruch Bianconeri

TURIN – Juventus rozgląda się na prawo. Tam gdzie brakuje alternatyw w 3-5-2, tym bardziej z będącym w niepewnej kondycji De Sciglio. Tam gdzie Cuadrado pociągał za sznurki przez długi czas, teraz zmaga się z kilkoma zbyt dużymi problemami z kolanem. Z tego powodu, w perspektywie stycznia, celowniki Bianconeri są skierowane na tę uliczkę.

Celem, na rynku, jest trafienie w niską cenę. Okazja taka, że zimą może się zdarzyć, a jakże. W tym sensie patrzy się na rozwój sytuacji Karsdorp w Romie. I nie odwraca się wzroku od Maehle z Atalanty. Ale w przypadku „skarbu” włożonego do kasy poprzez transfer być może w środku pola (czytaj pod McKennie), rozmowy mogą się zmienić. Nawet już w styczniu.

Juventus, rivoluzione terzini: tutti i nomi in agenda

Zajrzyj do galerii

Juventus, rewolucja na plecach: wszystkie nazwiska na porządku dziennym

Uwaga pozostaje więc wysoka także i przede wszystkim wokół profilu Ivana Fresnedy, 18-latka obowiązującego w Valladolid. Prawy-back przyciągnął uwagę wielu wielkich klubów, a w tej siatce Juventus jest na pierwszym miejscu. Bo Hiszpan, urodzony w 2004 roku, może dziś uzupełnić dział, ale przede wszystkim zapewnić topowy prospekt na jutro. Z tego powodu zatem na trybunach znajdą się również wysłannicy Bianconeri w jutrzejszy wieczór na José Zorrilla, gdzie Valladolid zagra z Realem Madryt. Nie jest przesądzone, że młodzieniec wyjdzie na boisko jako starter, ale okazja będzie cenna, by zobaczyć go przy pracy na żywo – choćby tylko przez część – i dotknąć ręką postępów z ostatnich miesięcy.

Juventus, le trattative e la vetrina con lo Standard Liegi

Zobacz film

Juventus, negocjacje i okienko ze Standardem Liege