Juve 110 Allegriego: Perin i dwie karty do głosowania

TURIN – Nie będzie potwierdzenia jedenastki, która wygrała w Udine: Juventus będzie musiał dokonać zmian i tak dla Massimiliano Allegriego będzie to skład numer 110 w tylu meczach, odkąd wrócił na ławkę Bianconeri. „Winę” ponosi biedny Szczęsny, który doznał kontuzji na treningu: dlatego przyjdzie kolej na Perina, który będzie bronił bramki Juventusu przeciwko Bologni w pierwszym meczu na Stadium. Będzie wyprzedany tłum: nawet bez huków rynkowych pasja nie jest uśpiona, a sukces w Udine dodał morale środowisku.

Wątpliwości na flankach i w środku pola. Kean odzyskał

Co do reszty, Allegri ma kilka wątpliwości: jedną na flance i jedną w środku boiska, wątpliwości, które zostaną rozwiane dopiero na kilka godzin przed meczem. Pewniakiem jest powrót do zdrowia Keana: wrócił do zdrowia po kontuzji, ale trener Livorno potwierdził żartem („zdarza się, czasem działamy charytatywnie”), że napastnik spóźnił się raz i został ukarany grzywną. Ale teraz wrócił i jest dostępny, podobnie jak Pogba, który zadebiutuje z Bologną, choć najprawdopodobniej nie jako starter, ponieważ ma raczej ograniczony zasięg.

Karty do głosowania: Miretti-Fagioli i Weah McKennie

Dwie wątpliwości, które Allegri musi rozwiązać, dotyczą pozycji halfbacka i flanki. Na środku Miretti, który zaczynał w Udine, ma szansę z Fagiolim. Pojedynek Weah i McKennie może odbyć się również na prawej stronie, po meczu na Dacia Arena. Alex Sandro wydaje się faworytem do gry w obronie zamiast Gattiego, podczas gdy w ataku, o ile nie dojdzie do niespodziewanych niespodzianek, tandem Vlahovic (który również doznał urazu na treningu) i Chiesa prawdopodobnie zostanie potwierdzony.

Juventus-Bologna, la formazione ufficiale di Allegri

Guarda la gallery

Juventus-Bologna, la formazione ufficiale di Allegri

© RIPRODUZIONE RISERVATA