Jimmy Garoppolo opcją dla Browns w granicach rozsądku, z zachowaniem ostrożności

http://sports.yahoo.com/

Cleveland Browns mogą znać wyniki odwołania NFL od dyscypliny QB Deshauna Watsona do czasu, gdy przeczytacie ten artykuł. Może też minąć kolejny tydzień lub dwa zanim Peter Harvey wyda swoją decyzję.

Dla Watsona, wszystko co może zrobić to czekać i zobaczyć. Wraz ze swoim zespołem prawnym, rozgrywający może być przygotowany do złożenia pozwu, jeśli NFL spełni ich życzenie co najmniej rocznego zawieszenia, ale niewiele więcej.

Dla drużyny, przygotowanie idzie dalej z wieloma możliwymi wynikami. Zakłada się, że Jacoby Brissett będzie rozgrywającym drużyny, podczas gdy Watson jest poza zasięgiem jego obecnego, sześciomeczowego zawieszenia. Jeśli Harvey wykluczy Watsona na co najmniej rok, sytuacja może się zmienić.

Według Mary Kay Cabot, Jimmy Garoppolo może być na radarze:

Browns rozważą pozyskanie Jimmy’ego Garoppolo, jeśli sześciogamienne zawieszenie Deshauna Watsona znacząco wzrośnie po apelacji, źródła ligowe mówią cleveland.com.

O Garoppolo mówiło się jako o możliwym celu Cleveland już od czasów jego gry w New England Patriots.

Patrząc na zwycięskie drogi swojej drużyny z nim na środku, łatwo jest się ekscytować Garoppolo zastępującym Brissetta. Dla Browns pytanie brzmi: jak duży upgrade przyniesie wymiana za nowego startera, zwłaszcza biorąc pod uwagę cenę związaną z wymianą i kontraktem.

Być może, podobnie jak w przypadku wymiany Caroliny za Bakera Mayfielda, Cleveland może dostać dużo tańszy kontrakt i wymienić niski pick w przyszłym roku za jeden rok Garoppolo.

Rozgrywający z San Fransisco ma swoje ograniczenia. Zmaga się z rzucaniem piłki głęboko i przez środek. Jest ogólnie nieśmiały w próbach tworzenia zagrań. Nawet kiedy dzielił czas z Brissettem w Nowej Anglii, pojawiały się pytania o jego twardość:

Z 49ers ruszającymi na Treya Lance’a, rozmowa o Garoppolo do Browns prawdopodobnie rozgorzeje, jeśli Harvey sprowadzi długie zawieszenie. Komentarze Edelmana jako byłego kolegi z drużyny zarówno Garoppolo jak i Brissetta są interesujące, by spojrzeć wstecz na niektóre z byłych zmagań Patriot QBs. Nasz Doug Farrar nazywa Garoppolo „purgatory quarterback” z kilku powodów.

Historia pierwotnie pojawiła się na Browns Wire