Jake Paul wymienia jedynego zawodnika UFC, którego by nie zaboksował: 'On jest prawdopodobnie jednym z najlepszych strikerów’

Jake Paul nie był nieśmiały w wyzywaniu rosteru UFC ale przyznaje że jest jeden zawodnik z którym nie chciałby się zmierzyć w pojedynku bokserskim.

Paul, który ma już na koncie zwycięstwa przez nokaut nad byłymi mistrzami MMA Benem Askrenem i Tyronem Woodleyem, wyraził zainteresowanie boksowaniem z takimi zawodnikami jak Conor McGregor, Nate Diaz i Jorge Masvidal.

Ale zapytany o to czy zaboksowałby z mistrzem wagi średniej UFC Israelem Adesanyą, Paul, który obecnie chodzi w wadze 195 funtów, powiedział, że raczej nie.

„On jest prawdopodobnie jedynym zawodnikiem w UFC, z którym bym nie walczył”, powiedział Paul w podcaście „The Timbo Sugar Show”. „On jest wysoki jak f*ck, i, bracie, jego uderzenie – mam na myśli, myślę, że jest prawdopodobnie jednym z najlepszych strikerów, top trzy w historii tego sportu. Jest wielu zawodników UFC (z którymi bym walczył). Myślę, że on jest dosłownie jedynym, z którym bym nie walczył.”

Related

’Paid what they’re supposed to get paid’: Dana White’s UFC fighter pay comments under fire, including from Jake Paul

Kamaru Usman przyznaje, że walka z Jake’iem Paulem byłaby hazardem, wyjaśnia dlaczego woli Canelo Alvareza

Dana White radzi Jake’owi Paulowi odejść od partnera biznesowego Nakisy Bidarian: 'The warlock is not a f*cking promotor’

Zamiast tego Paul ma nadzieję, że do walki z Diazem dojdzie w najbliższej przyszłości. Diaz będzie walczył ze swoim kontraktem 10 września, kiedy zmierzy się z Khamzatem Chimaevem w headlinerze UFC 279.

„Tak, to się stanie w ciągu najbliższych dwóch lat na pewno”, powiedział Paul. „To jest ogromne, człowieku. To jest coraz bliżej bycia prawdziwym i w końcu UFC załatwiło mu walkę z Khamzatem.”

Kontynuował, „Ja kontra Nate będzie prawdopodobnie na 180 i wtedy to będzie jak, 'OK, Jake Paul pokonuje Nate’a.’ … Wtedy będzie coraz bliżej do tego, że Conor nie będzie w stanie mnie już olać.”

Paul miał zaboksować z Hasimem Rahmanem Jr. 6 sierpnia w Madison Square Garden w Nowym Jorku, ale walka została odwołana, gdy według Most Valuable Promotions, Rahman wielokrotnie prosił o przesunięcie walki do cięższej kategorii wagowej. Gwiazda YouTube, która stała się zawodowym bokserem, ostatni raz walczyła w grudniu ubiegłego roku, kiedy to znokautowała Woodleya, przechodząc 2-0 na byłego mistrza UFC w wadze półciężkiej.

Lista

Nate Diaz, Jake Paul reagują na komentarze Dany White’a mówiąc, że potencjalna walka bokserska „ma sens”

Historia pierwotnie pojawiła się na MMA Junkie