Isco: „Rozumiem, że kibice Sevilli mają wątpliwości, ale zamierzam je rozwiać”

  • R. GUEVARA

Actualizado

Isco Alarcón już myśli i mówi w sevillista. Malagueño, trzeci podpis w sezonie z kontraktem na dwa lata, w swoim pierwszym występie jako zawodnik Sevilli przeszedł kilka tematów. Jego przybycie na Nervión wywołało wielkie oczekiwanie wśród fanów Sevilli, ale także wątpliwości. Isco akceptuje to i jest pewny siebie. „Rozumiem, że są wątpliwości dotyczące moich ostatnich lat, ponieważ nie byłem w stanie grać lub nie pozwalali mi grać. Chcę wysłać wiadomość o spokoju, ponieważ zamierzam dać z siebie wszystko, jestem skupiony w stu procentach, aby pokazać poziom, którego nigdy nie straciłem i jest to dobre miejsce, aby to zrobić. Rozumiem, że kibice Sevilli mają wątpliwości, ale zadbam o to, by je rozwiać„, powiedział SFC TV.

Isco chce być na mundialu w Katarze: „Mam nadzieję, muszę pracować i czuję się gotowy”Sevilla FC

Pomocnik jest „bardzo podekscytowany, wiem skąd pochodzę i mam nadzieję, że możemy dokonać wielkich rzeczy w tym roku”. Dla Isco było to „trudne lato, inne, to pierwsze lato, w którym miałem zbyt wiele wakacji. Nie jestem do tego przyzwyczajony i wykorzystałem to, by dobrze trenować, doprowadzić się do formy i nie mogłem się doczekać, by dołączyć do tego klubu, by wrócić do treningów”. Zawodnik z Malagi miał „sporo propozycji, ale na poziomie sportowym, gry zespołu, jest tym, co mnie najbardziej interesowało w tej chwili. Zespół w ciągłym rozwoju, rywalizujący w Champions. To najlepsza drużyna, aby ponownie pokazać mój futbol„.

Isco pomstuje na „ulicznego piłkarza”: „Teraz wszystko jest bardziej wystudiowane i metodyczne”

Jego celem w Sevilli jest „rywalizacja, zdobywanie tytułów, bo to zespół, który osiąga to od wielu lat. Chcę pomóc Sevilli, aby jej historia rosła„. Aby to osiągnąć, Isco ma umowę na dwa lata. „Na razie” – zaśmiał się zawodnik. Jako ciekawostkę, Isco powiedział, że jego środkowy syn „chodzi po domu śpiewając hymn Sevilli na pełnej głośności. Ponieważ jest tak chwytliwy kiedyś śpiewał go do snu , ale nie było na to sposobu”.

Isco przybywa do Sevilli z 30 lat . „Jestem w kwiecie wieku. Czuję się młody i dość silny – powiedział. Są zawodnicy, którzy w Sevilli odzyskali swoją najlepszą wersję, jak to było w przypadku Banegi. „Przeczytałem kilka porównań w internecie. Występy Évera tutaj były wspaniałe. Grałem z nim w moich pierwszych krokach w Valencii i nie porównuję się z nikim.Jestem tutaj, aby znów cieszyć się futbolem„.

Read More