Inter Mediolan, Zhang celebruje powrót Lukaku: „Big Rom is back!”

MILANOficjalności wciąż brak, ale Romelu Lukaku naprawdę wrócił do Interu, synonimu domu. Po rytualnych badaniach medycznych belgijski napastnik udał się do siedziby firmy, by podpisać kontrakt i został powitany z powrotem przez prezydenta Stevena Zhanga osobiście.

Lukaku a Zhang:

Obejrzyj wideo

Lukaku do Zhanga: „Jestem tu, by strzelać dużo bramek”

Entuzjazm Zhanga: „Big Rom is back”

Sam Zhang za pośrednictwem oficjalnych kanałów społecznościowych klubu powitał napastnika z powrotem w filmiku przypominającym ogłoszenie jego zakupu trzy lata temu: „Witam wszystkich, jestem na tarasie siedziby Interu i zobaczcie kogo mam tutaj ze sobą. Wielki Rom powrócił! Czy jesteś szczęśliwy? To jak deja vu, prawda? Naprawdę wydaje się, że to było wczoraj. Na San Siro strzelimy mnóstwo bramek, prawda? To jest obietnica. Dzięki za powrót”.

Inter, Lukaku accolto da eroe

Obejrzyj wideo

Inter, Lukaku witany jak bohater

Lukaku saluta i tifosi

Obejrzyj wideo

Lukaku pozdrawia kibiców

Lukaku, obietnica dla Zhanga

Lukaku, uśmiechnięty i entuzjastycznie nastawiony do swojego powrotu, dołączył do prezydenta Zhanga w wideo-ogłoszeniu swojego powrotu. Oto jego słowa: „Wróciłem, bardzo się cieszę, że tu jestem. Pamiętasz jak trzy lata temu? Niewiarygodne, dziękuję za zaufanie. Jestem tu po to, by strzelać dużo bramek, dotrzymuję obietnic. Dziękuję za ponowne przyjęcie mnie tutaj. Forza Inter”.

Lukaku lascia la sede dell'Inter

Guarda il video

Lukaku lascia la sede dell’Inter