Iñaki Williams znalazł się w składzie na spotkanie z Eldense

  • JUANMA VELASCO

Actualizado

El Athletic ma 23 zawodników w składzie na czwartkowy pucharowy remis z Eldense. Valverde pominął kontuzjowanego Iñigo Martíneza, który był do dyspozycji trenera w razie potrzeby, mimo że cierpi na plantar fasciitis, które zmusiło go do spowolnienia treningów, oraz Capa, cierpiącego na torticollis. Obecny będzie Iñaki Williams, który realizuje określony plan pracy na treningach, aby być dostępnym na mecze.

W wyprawie do Eldy, która ma wrócić do Bilbao we wczesnych godzinach porannych, a w planach uwzględniono dzień wolny od treningów na Święto Trzech Króli, bierze udział Iñaki Williams . Napastnik nie opuścił żadnego z meczów rozegranych po mundialu, mimo że nie wrócił z Kataru w najlepszym stanie.Valverde powiedział w środę, że „Iñaki Williams wrócił z mundialu z lekkim dyskomfortem w kolanie i opiekujemy się nim”.

Za pewnikuważano nieobecność Iñigo Martíneza, ponieważ wraca on do zdrowia po zapaleniu powięzi w prawej stopie. Środkowy obrońca cierpi z powodu problemu od tygodni, a teraz zdecydowano się zwolnić tempo, aby zapewnić, że będzie on zdolny do powrotu do składu za mniej niż dwa tygodnie.

Read More