Ileż to miłości dla Toro Jurica

Zespół po jednej stronie, Cairo po drugiej. Accomplice również geometria łuku U-Power Stadium fu Brianteo – prostego, a nie łukowego – w Monzy uderzenie zwrócone przez kibiców Granaty było wielkim wydarzeniem. Tak naprawdę wyjątkowość tego meczu dotyczyła bardziej Lombardi, przy ich absolutnym debiucie w ekstraklasie. Szczególny, i taki, by zjednoczyć w zbiorowym aplauzie oba łuki, był hołd oddany Gigiemu Radice, który zmarł w Monzy 7 grudnia 2018 roku, a który wielokrotnie był trenerem zarówno Brianzy, jak i Granaty. Długie i serdeczne brawa należą się wyjątkowemu człowiekowi, a także jedynemu trenerowi, który potrafił zdobyć tytuł mistrza Włoch z Toro od epopei Niezwyciężonych.

È subito il Torino di Miranchuk: Monza ko

Zobacz galerię

Torino Miranczuka to teraz: Monza ko

Ostatecznie Juric wygrał ze Stroppą, dając Granacie, który przyjechał do Lombardii, pierwsze punkty w sezonie. Dojrzewał w sercu paroksyzmu lata, które jeszcze bardziej powiększyło przepaść między Kairem a zdecydowaną większością mieszkańców Toro. Zdolni jednak, ci ostatni, do znalezienia różnych przestrzeni w swoich sercach, jednocześnie zwiększając kontestację wobec prezesa i pełne poparcie wobec Juricia i jego piłkarzy. Wspierany od początku do końca, na przemian pro-teamowymi i anty-patronowymi przyśpiewkami. Stanowisko powtórzone werbalnie po meczu, między antystadionem a rytualną kawą na autostradzie. Aprobata Toro wyrażona była szczególnie w jednym pytaniu: „Ale teraz Schuurs przychodzi?”. Jakby to powiedzieć, wśród tysiąca problemów, mimo wielu mocnych zawodników, którzy odeszli, kłótni, rozłamów i różnych mniej lub bardziej szczerych prób pojednania, jest zespół, który, jak powiedział nawet Juric przed i po Monzy, próbuje się izolować, by dać z siebie wszystko. I który z Holendrem na boisku może dać jeszcze więcej emocji niż te, których już doświadczył na U-Power. A oczekiwania pokładane w Schuursie wiążą się z dotychczasowymi pozytywnymi uwagami na temat tych, którzy już tam są. Są one różne: od „ale Radonjic jest naprawdę mocny”, przez „Miranchuk musi się rozwijać, ale cóż za świetny debiut”, aż po „ta drużyna jest coraz solidniejsza i bardziej proaktywna, szkoda klubu…”.

Toro, le pagelle: Djidji sembra Bremer

Zajrzyj do galerii

Toro, karty raportowe: Djidji wygląda jak Bremer

Krótko mówiąc, wszystko co przygnębiające, co dzieje się na pewnym poziomie w Torino Fc, jest przekształcane w entuzjazm dzięki temu, co zespół umie przekazać. W sobotni wieczór potrafili rozpalić 1500 fanów Granaty obecnych na Monzy. Ciepło podkreślał również Samuele Ricci, należący do najlepszych na boisku w pierwszym mistrzowskim sukcesie osiągniętym przez Torino. „Wiele osób podążało za nami i zwycięstwo jest również dzięki nim – jego słowa –: dali nam dużo ciepła, dotarło ono na boisko i było dla nas ważnym czynnikiem. Pomoc? Instynktowna gra –: na boisku muszę brać większą odpowiedzialność i podążać za trenerem, który codziennie mnie czegoś uczy. Na Monzy mieliśmy odpowiednie nastawienie grając na miarę naszego potencjału, a nowi zawodnicy już się zadomowili w tej roli”. Do każdego jego własny: do Ricci idą klucze granata midfield, do nowych jest do kontynuowania procesu uczenia się, podczas gdy fani przekazują entuzjazm, który otrzymują od tego Jurica’s Toro.

Berlusconi si rivolge alla fidanzata:

Zobacz film

Berlusconi zwraca się do swojej dziewczyny: „Pokaż się bez maski”

Zapisz się do ligi fantasy Tuttosport League i wygraj wspaniałe nagrody!