Harmonogram i kolejność rozgrywania Mistrzostw Świata w Darts: Peter Wright, Michael van Gerwen, Gerwyn Price w akcji | Darts News | Sky Sports

Michael Smith wyprodukował wydajność swojej kariery, aby pokonać Michael van Gerwen 7-4 i twierdzą, że jego pierwszy tytuł Cazoo World Darts Championship, strzelając dziewięć dart nogi podczas niesamowitym finale w Alexandra Palace

Ostatnia aktualizacja: 03/01/23 11:59pm

Take a look back at the best of the 2023 World Championship, where Michael Smith was crowned the winner.

Proszę użyć przeglądarki Chrome, aby uzyskać bardziej dostępny odtwarzacz wideo

Spójrz wstecz na najlepsze z Mistrzostw Świata 2023, gdzie Michael Smith został ukoronowany zwycięzcą.

Spójrz wstecz na najlepsze z Mistrzostw Świata 2023, gdzie Michael Smith został ukoronowany zwycięzcą.

Pełna lista ustaleń i wyników z Mistrzostw Świata w rzutkach 2023, gdzie Michael Smith pokonał Michaela van Gerwena w emocjonującym finale.

Smith wyprodukował spektakl swojej kariery, aby pokonać Van Gerwena 7-4 i zdobyć swój pierwszy tytuł mistrza świata, z wygraną również widząc go staje się nr 1 na świecie po raz pierwszy.

Anglik uderzył dziewięć dartów wykończenia w trzecim etapie drugiego seta, który również widział Van Gerwen miss double 12 na dziewięć darterów, a następnie produkowane wygrał cztery z pięciu ostatnich setów, aby przypieczętować słynne zwycięstwo.

  • Your ultimate guide to the World Darts Championship
  • Get Sky Sports | Download the Sky Sports App
  • Follow us @skysportsdarts I Love The Darts Podcast

World Darts Championship: Pełne wyniki runda po rundzie

Finał

Wtorek, 3 stycznia (7.45pm)
Michael van Gerwen 4-7 Michael Smith

Semi-Final Results

Monday, January 2
2x Semi-Finals
Dimitri Van den Bergh 0-6 Michael van Gerwen
Michael Smith 6-2 Gabriel Clemens

Quarter-Final Results

Sunday, January 1
Afternoon Session

2x Quarter-Finals
Dimitri Van den Bergh 5-3 Jonny Clayton
Michael Smith 5-3 Stephen Bunting

Evening Session
2x Quarter-Finals
Gerwyn Price 1-5 Gabriel Clemens
Michael van Gerwen 5-0 Chris Dobey

Third & Fourth Round Results

Tuesday, December 27
Afternoon Session
3x Third Round

Dimitri Van den Bergh 4-1 Krzysztof Ratajski
Nathan Aspinall 3-4 Josh Rock
Jonny Clayton 4-1 Brendan Dolan

Sesja wieczorna
3x Trzecia Runda

Jim Williams 3-4 Gabriel Clemens
Gerwyn Price 4-0 Raymond van Barneveld
Peter Wright 1-4 Kim Huybrechts

Środa, December 28
Afternoon Session
3x Third Round

Ryan Searle 3-4 Jose de Sousa
Danny Noppert 2-4 Alan Soutar
Gary Anderson 1-4 Chris Dobey

Sesja wieczorna
3x Trzecia Runda

Joe Cullen 4-0 Damon Heta
Michael van Gerwen 4-2 Mensur Suljovic
Michael Smith 4-3 Martin Schindler

Czwartek, December 29
Afternoon Session
3x Third Round

Dirk van Duijvenbode 4-3 Ross Smith
Rob Cross 4-1 Mervyn King
Dave Chisnall 2-4 Stephen Bunting

Sesja wieczorna
1x III runda

Luke Humphries 4-3 Vincent van der Voort
2x IV runda
Gerwyn Price 4-1 Jose de Sousa
Jonny Clayton 4-3 Josh Rock

Piątek, December 30
Afternoon Session
3x Fourth Round

Kim Huybrechts 0-4 Dimitri Van den Bergh
Gabriel Clemens 4-1 Alan Soutar
Michael Smith 4-1 Joe Cullen

Sesja wieczorna
3x Czwarta Runda
Rob Cross 2-4 Chris Dobey
Michael van Gerwen 4-1 Dirk van Duijvenbode
Luke Humphries 4-1 Stephen Bunting

Każda sesja będzie transmitowana na żywo na dedykowanym kanale Sky Sports Darts, z wybranymi meczami transmitowanymi na żywo na Sky Sports YouTube i pełną relacją w Sky Sports App.

Wyniki pierwszej i drugiej rundy

Czwartek, 15 grudnia

Runda pierwsza: Mickey Mansell 3-1 Ben Robb
Runda pierwsza: Keane Barry 1-3 Grant Sampson
Runda pierwsza: Jermaine Wattimena 2-3 Nathan Rafferty
Runda druga: Peter Wright 3-0 Mickey Mansell

Piątek, 16 grudnia

Sesja popołudniowa

Runda pierwsza: Alan Soutar 3-0 Mal Cuming
Runda pierwsza: Boris Krcmar 3-0 Toru Suzuki
Runda pierwsza: Adrian Lewis 3-0 Daniel Larsson
Runda pierwsza: Kim Huybrechts 3-0 Grant Sampson

Sesja wieczorna

Runda pierwsza: Rowby-John Rodriguez 2-3 Lourence Ilagan
Runda pierwsza: William O’Connor 3-0 Beau Greaves
Runda pierwsza: Keegan Brown 2-3 Florian Hempel
Runda druga: Michael Smith 3-0 Nathan Rafferty

Sobota, 17 grudnia

Sesja popołudniowa

Runda pierwsza: Martin Lukeman 3-0 Nobuhiro Yamamoto
Runda pierwsza: Simon Whitlock 3-2 Christian Perez
Runda pierwsza: Adam Gawlas 3-2 Richie Burnett
Runda druga: Daryl Gurney 0-3 Alan Soutar

Sesja wieczorna

Runda pierwsza: Ryan Meikle 3-2 Lisa Ashton
Runda pierwsza: Cameron Menzies 3-1 Diogo Portela
Runda pierwsza: Josh Rock 3-1 Jose Justicia
Runda druga: Dimitri Van den Bergh 3-0 Lourence Ilagan

Niedziela, 18 grudnia

Sesja popołudniowa

Runda pierwsza: Madars Razma 3-1 Prakash Jiwa
Runda druga: Karel Sedlacek 3-0 Raymond Smith
Runda pierwsza: Luke Woodhouse 3-0 Vladyslav Omelchenko
Runda druga: Damon Heta 3-0 Adrian Lewis

Sesja wieczorna

Runda pierwsza: Mike De Decker 3-1 Jeff Smith
Runda pierwsza: Scott Williams 3-1 Ryan Joyce
Runda druga: Matt Campbell 0-3 Danny Baggish
Runda druga: Nathan Aspinall 3-1 Boris Krcmar

Poniedziałek, 19 grudnia

Sesja popołudniowa

Runda pierwsza: Andrew Gilding 3-2 Robert Owen
Runda druga: Danny Jansen 3-2 Paolo Nebrida
Runda pierwsza: Niels Zonneveld 0-3 Lewy Williams
Runda druga: Jose de Sousa 3-2 Simon Whitlock

Sesja wieczorna

Runda pierwsza: Geert Nentjes 1-3 Leonard Gates
Runda pierwsza: Ritchie Edhouse 2-3 David Cameron
Runda pierwsza: Steve Beaton 0-3 Danny van Trijp
Runda druga: Gerwyn Price 3-1 Luke Woodhouse

Wtorek, 20 grudnia

Sesja wieczorna

Runda pierwsza: Jim Williams 3-2 Sebastian Białecki
Runda pierwsza: Jimmy Hendriks 3-1 Jamie Hughes
Runda druga: Ricky Evans 3-1 Fallon Sherrock
Runda druga: Raymond van Barneveld 3-1 Ryan Meikle

Środa, 21 grudnia

Sesja popołudniowa

Runda pierwsza: John O’Shea 2-3 Darius Labanauskas
Runda pierwsza: Martijn Kleermaker 3-0 Xicheng Han
Runda druga: Callan Rydz 0-3 Josh Rock
Runda druga: Dave Chisnall 3-1 Andrew Gilding

Sesja wieczorna

Runda druga: Mervyn King 3-2 Danny Baggish
Runda druga: Gabriel Clemens 3-0 William O’Connor
Runda druga: Michael van Gerwen 3-0 Lewy Williams
Runda druga: Stephen Bunting 3-1 Leonard Gates

Czwartek, 22 grudnia

Sesja popołudniowa

Runda druga: Krzysztof Ratajski 3-1 Danny Jansen
Runda druga: Ryan Searle 3-0 Adam Gawlas
Runda druga: Mensur Suljovic 3-0 Mike De Decker
Runda druga: Dirk van Duijvenbode 3-2 Karel Sedlacek

Sesja wieczorna

Runda druga: Gary Anderson 3-2 Madars Razma
Runda druga: James Wade 2-3 Jim Williams
Runda druga: Luke Humphries 3-2 Florian Hempel
Runda druga: Vincent van der Voort 3-0 Cameron Menzies

Piątek, 23 grudnia

Sesja popołudniowa

Runda druga: Brendan Dolan 3-1 Jimmy Hendriks
Runda druga: Chris Dobey 3-0 Martijn Kleermaker
Runda druga: Ross Smith 3-1 Darius Labanauskas
Runda druga: Rob Cross 3-1 Scott Williams

Sesja wieczorna

Runda druga: Martin Schindler 3-1 Martin Lukeman
Runda druga: Danny Noppert 3-1 David Cameron
Runda druga: Jonny Clayton 3-0 Danny Van Trijp
Runda druga: Joe Cullen 3-1 Ricky Evans

Oglądaj 2023 PDC World Darts Championship – na żywo na Sky Sports Darts – aż do finału 3 stycznia.