Grenada vs USMNT, na żywo! Wynik, aktualizacje, jak oglądać, filmy

USMNT strzelało często i wcześnie, wygrywając 7-1 z Grenadą w meczu Ligi Narodów CONCACAF w St. George’s.

[ WIĘCEJ: Folarin Balogun w USMNT? „To coś, co przyjdzie do mnie” ]

Zwycięstwo stawia USMNT (7 punktów) na szczycie grupy D z jednym meczem do rozegrania, przeciwko Salwadorowi (5 punktów – 2 miejsce) w poniedziałek.

Jankesi weszli na tablicę w 4. minucie, a był to sensacyjny krzyż od Christiana Pulisica, który znalazł Ricardo Pepiego na szczycie sześcio jardowego pola. Pepi wykorzystał swoje tempo i skierował piłkę w dół, poza zasięgiem bramkarza Jasona Belfona.

Brenden Aaronson wyrównał na 2:0 w 21. minucie, kiedy to napastnik Leeds otrzymał piłkę na szczycie 18-sto jardowego pola, obrócił się na wolnej przestrzeni i ściął do środka, po czym strzelił prawą nogą mocno i nisko w kierunku bliższego słupka.

Weston McKennie wyrównał na 3:0 tuż po upływie pół godziny, kiedy to po zablokowaniu jego główki po rzucie wolnym Pulisica, uderzył z lewej nogi. Dwie minuty po tym, jak Myles Hippolyte strzelił laserem obok Matta Turnera (minutę później McKennie zdobył swojego pierwszego gola), niedawno pozyskany pomocnik Leeds ponownie uderzył na 4-1, wykonując ostatni ruch po tym, jak Auston Trusty skierował piłkę głową po kolejnym rzucie wolnym Pulisica.

[ WIĘCEJ: Trzy kluczowe pytania dla USMNT w marcu ]

USMNT skoczyło na Grenadę równie szybko, gdy rozpoczęła się druga połowa, a Pulisic wpisał swoje nazwisko na listę strzelców w 49. minucie. Luca de la Torre znalazł Pulisica, który dośrodkował z lewego skrzydła, a piłka jakimś cudem przeszła obok Belfona na 5-1.

Cztery minuty później De la Torre zagrał nieco trudniejszą piłkę do Pepiego, który znalazł się za obrońcami Grenady, a Pepi nie pomylił się przy szansie jeden na jeden z Belfonem. Pepi, który jest obecnie wypożyczony do Gronigen z Augsburga, poczekał aż bramkarz zejdzie z boiska w jedną stronę i ładnie wbił piłkę w drugą.

Alejandro Zendejas, który niedawno wybrał reprezentowanie USMNT na arenie międzynarodowej, przywdział czapkę USMNT wchodząc z ławki w 64. minucie. Osiem minut później 25-letni skrzydłowy zdobył swojego pierwszego gola na arenie międzynarodowej.