Gollo-Predictor uderza ponownie: Brentford 1 podjęte przeciwko Liverpoolowi

122 dane statystyczne uporządkowane i przetworzone przez 24 algorytmy i 2 silniki losowe: Gollo-Predictor wygrał ranking gier for fun w 2020 roku, mnożąc 1 000 kredytów na 158 000 i wrócił 2 lata później, poprawiony i ulepszony, a dziś dominuje w rankingu z 450 000 kredytów zawsze zaczynając od 1 000!

Nie ma żadnej sztuczki, wszystkie sztuki Golla są uhistorycznione i możliwe do obejrzenia

Również wczoraj Predictor przyjęty przez Tuttosport trafił 1 z bramką Brentford-Liverpool ze znakiem 1 po kursie 5.80 oraz trafił Multigol mecz i Multigol dom i wyjazd.

Jak działa i gdzie mogę znaleźć przepowiednie Gollo?

Na APP i na stronie Tuttosport.fun oraz na grupie Telegram, gdzie można prowadzić dialog z twórcami algorytmów interpretujących arkusze meczowe.

Gollo określa spodziewane bramki dla drużyn i przepisuje kursy na mecz porównując je ze średnimi kursami bukmacherów. Przy spodziewanych bramkach kreśli 4 dokładne wyniki uznane za najbardziej prawdopodobne i przy tych redakcja wskazuje przewidywania.

Dzięki temu mechanizmowi, w perspektywie średnio- i długoterminowej Gollo rekomenduje najbardziej prawdopodobne przewidywania, które są oferowane po najlepszych kursach przez bukmacherów i pozwala graczom fantasy na platformie for fun rywalizować o pulę nagród w wysokości 40 000 euro.

Ponad 70 000 subskrybentów czeka więc na dzisiejsze 4 mecze Premier League, a następnie, pojutrze, na analizy i karty rewanżu Serie A

Dołącz do grupy Telegram, aby otrzymać przedpremierową analizę Arsenal-Newcastle, Everton-Brighton, Leicester-Fulham i M.United-Bournemouth.

Chcesz być na bieżąco z prognozami w czasie rzeczywistym? Subskrybuj za darmo grupę GOLLO Telegram, predyktor Tuttosport