Gole EFL, podsumowanie: Wrexham odnosi pierwsze zwycięstwo | Derby ponownie pokonane

Victor Adeboyejo zaliczył hat-tricka w pierwszej połowie, a Bolton kontynuował swój stuprocentowy początek sezonu League One, wygrywając 3:1 z Fleetwood.

Były napastnik Barnsley potrzebował zaledwie trzech minut, by zdobyć bramkę otwierającą, a drugą dołożył 11 minut później.

Piłkę meczową zapewnił sobie już w 37. minucie.

Bolton wyrzucił z boiska Diona Charlesa, a Joshua Earl zdobył bramkę na pocieszenie dla Fleetwood.

Prosimy o korzystanie z przeglądarki Chrome, aby odtwarzacz wideo był bardziej dostępny

Najciekawsze fragmenty meczu Sky Bet League One pomiędzy Bolton i Fleetwood.

Peterborough strzelił trzy gole w ciągu 11 minut drugiej połowy, by wygrać 3-1 z Barnsley .

The Reds wyszli na prowadzenie za sprawą Barry’ego Cottera sześć minut po rozpoczęciu drugiej połowy, ale Hector Kyprianou wyrównał w 74. minucie, a następnie Jonson Clarke-Harris wyprowadził Posh na prowadzenie dwie minuty później, zanim Kawme Poku zapewnił zwycięstwo w końcówce.

Stevenage jest drugą drużyną z dziewięcioma punktami na koncie, ponieważ nowo awansowana drużyna Steve’a Evansa pokonała Cambridge 2-1, dzięki bramkom Jordana Robertsa i Jamiego Reida po obu stronach wyrównującego Eliasa Kachungi.

• Raporty i wyniki League One
  • Tabela League One
  • Najważniejsze wydarzenia League One

Presja rośnie na szefie Derby Paulu Warne po trzeciej porażce u siebie w sezonie.

Użyj przeglądarki Chrome, aby uzyskać bardziej dostępny odtwarzacz wideo

Najciekawsze fragmenty meczu Sky Bet League One pomiędzy Derby County i Oxford United.

Po przegranej z Wigan w dniu otwarcia, a następnie z Blackpool w Carabao Cup, Barany zostały pokonane 2-1 przez Oxford, z podwójną zdobyczą Marka Harrisa.

Shrewsbury pokonało Burton 2-1, Wycombe wygrało 3-2 z Leyton Orient, a Reading pokonało Cheltenham 1-0.

Najciekawsze fragmenty meczu Sky Bet League One pomiędzy Portsmouth i Exeter City.

Bristol Rovers pokonali Charlton2-1 i Portsmouthpokonali Exeter1-0.

Wigan zmierza w kierunku czarnego koloru z remisem 1-1 z Carlisle co przenosi ich na minus jeden, podczas gdy Blackpool i Port Vale oraz Northampton i Lincoln również zremisowały.

Sky Bet League Two

Wrexham zarejestrowało swoje pierwsze zwycięstwo w Football League od 15 lat po pokonaniu Walsall 4-2.

Smoki będące własnością Hollywood przeżyły powolny start po powrocie do czwartej ligi, ale naprawiły to w dobrym stylu.

Gole Willa Boyle’a i Ollie’ego Palmera dały im prowadzenie 2-0, zanim Chris Hussey odzyskał jedną bramkę dla Rymarzy.

Jake Bickerstaff i Elliot Lee sprawili, że mecz był bezpieczny po przerwie, zanim Anthony Forde w ostatniej chwili zdobył drugiego gola dla Walsall.

Najciekawsze fragmenty meczu Sky Bet League Two pomiędzy Wrexham i Walsall.

• Wyniki i raporty League Two
  • Tabela League Two
  • Najważniejsze wydarzenia League Two

Gillingham utrzymał swój 100-procentowy rekord wygrywając 1-0 z Sutton, dzięki bramce Ashleya Nadesana.

Późna bramka Emile Acquah zachowała Barrow niepokonany start z remisem 1-1 z Accrington podczas gdy Crawley są również niepokonani po zwycięstwie 2-1 nad MK Dons.

Crewe cieszyło się dobrą nocą, pokonując Newport 4-2, podczas gdy Tranmere miało zbyt wiele dla Harrogate w sukcesie 3-0 i AFC Wimbledon wygrał 2-0 z Colchester , którzy pozostają bez punktu.

Swindon cieszyło się lokalnymi prawami do chwalenia się w derbowym zwycięstwie 2-1 nad Forest Green – Frazer Blake-Tracey zdobył bramkę w doliczonym czasie gry przeciwko 10 zawodnikom – a Grimsby pokonało Salford 2-0 dzięki dubletowi Mo Eisy.

Doncaster zremisowało 2-2 z Mansfield, Morecambe znalazło się w patowej sytuacji z Notts County, a Stockport i Bradford podzieliły się łupem w remisie 1-1.