Giannis Antetokounmpo: trzon Warriors „daje przykład” dla NBA

Giannis: Dubs’ dynasty 'setting the example’ for rest of NBA pierwotnie pojawił się na NBC Sports Bayarea

Gwiazdy NBA z całej ligi uchyliły kapelusza przed mistrzami NBA 2021-22 po tym, jak Warriors pokonali Celtics w Finałach po swój czwarty tytuł w ciągu ośmiu lat.

Giannis Antetokounmpo nie oglądał, ale nie musiał. On był wystarczająco długo, aby wiedzieć, co Wojownicy zbudowali, aby dostać się do miejsca, w którym są dzisiaj.

I nie jest obcy trio triple-threat Steph Curry, Klay Thompson i Draymond Green, a nawet pokazał podziw dla Wielkiej Trójki Wojowników przy wielu okazjach.

„Gratulacje dla Golden State Warriors,” Antetokounmpo powiedział w piątek w ESPN’s „NBA Today”. „To była niewiarygodna dynastia dla nich, dla tych trzech facetów od miejsca, w którym zaczęli do miejsca, w którym są teraz. To była niewiarygodna podróż. Dla każdej drużyny, dla każdego gracza, chcesz osiągnąć takie same rzeczy jak oni. Oni dają nam przykład.”

Nieczęsto zdarza się, że drużyna może utrzymać ten sam trzon przez 10 lat, a tym bardziej znaleźć z nim ciągły sukces.

Ale Warriors tak zrobili, robią to i będą robić dalej.

Ze świeżą grupą młodych talentów chętnych i gotowych do prowadzenia go z powrotem, wraz z doświadczonymi weteranami starzejącymi się jak wino, Golden State nie wykazuje żadnych oznak spowolnienia.

RELATED: Myers wyjaśnia dlaczego Dubs przehandlowali w górę, zapłacili $2M za Rollinsa

I tak jak Antetokounmpo i Bucks, drużyny biorą notatki.

Ale następny sezon pokaże, która drużyna potrafi przełożyć słowa na czyny na parkiecie.

Pobierz i śledź Dubs Talk Podcast