Gdzie FSU football może pójść w tym sezonie na kręgle?

Po raz pierwszy pod wodzą Mike’a Norvella i po raz drugi w ciągu ostatnich pięciu sezonów, drużyna futbolowa Florida State będzie w tym roku w misce.

Seminoles wygrali swój siódmy mecz w blowout fashion w sobotę w Syracuse, kontynuując podnoszenie ich pozycji w ACC’s pecking order dla gier w misce.

Podczas gdy rozmowa zwróciła się do tego, gdzie FSU może być skierowany w tym sezonie miski dla kilku tygodni teraz jest więcej zerowania w jak FSU ustanawia się w pobliżu szczytu konferencji.

Istnieje kilka pobliskich lokalizacji miski, że fani FSU w stanie może flock do i kilka innych w całym kraju, które mogą sprawić, że dla zabawy getaways grudnia.

Po pierwsze, tutaj jest pełna lista misek, że ACC jest związany z 2022-23 sezonu miski.

Gdzie różni analitycy futbolu mają FSU na czele tego sezonu misek? Spójrzmy na różne projekcje z tego tygodnia.

ESPN

Dwóch analityków projekcji miski ESPN pozostaje podzielonych na temat tego, gdzie Seminoles są kierowani, ale obaj mają je pozostać w stanie. Kyle Bonagura ma FSU grające z Oklahoma State w Cheez-It Bowl, podczas gdy Mark Schlabach ma Seminoles grające z South Carolina w Gator Bowl.

FSU nie grało z Okie State od otwarcia sezonu 2014 i prowadzi serię wszech czasów 4-1. FSU i South Carolina to byli przeciwnicy z Metro Conference, a Seminoles prowadzą 16-3 w serii wszech czasów.

CBS Sports

Drugi tydzień z rzędu Jerry Palm ma FSU grające w Military Bowl. Tym razem jednak Seminolesi zmierzą się z Cincinnati, co jest trudnym meczem, biorąc pod uwagę, w jakim stanie są ostatnio Bearcats. FSU jest 6-0 w historii przeciwko Cincinnati i nie grało z tym programem od 1990 roku.

Action Network

Brett McMurphy z Action Network ma FSU wędrujące przez kraj, aby zagrać w Holiday Bowl. Jego zdaniem Seminoles podejmą Utah, a serwis przewiduje, że FSU będzie faworyzowane przez 1,5 punktu w tym pojedynku. FSU i Utah jeszcze nigdy nie grały.

USA Today

Erick Smith z USA Today Sports ma również Seminoles pozostać na Florydzie i grać z Teksasem w Cheez-It Bowl. Mecz byłych potęg futbolu uniwersyteckiego, które próbują wrócić na ten poziom, byłby intrygujący. Byłby to również niewiarygodnie pierwszy raz, kiedy FSU zmierzyło się z Longhornami.

The Athletic

Podobnie jak jeden z prognostyków ESPN, prognozy Athletic’s bowl przewidują, że FSU pozostanie w stanie i zagra z Oklahoma State.

Sports Illustrated

Richard Johnson ze Sports Illustrated poszedł w innym kierunku niż wiele innych prognoz bowl, wysyłając FSU z powrotem do Północnej Karoliny, aby zagrać w Duke’s Mayo Bowl przeciwko Illinois.

Fighting Illini spadli na ciężkie czasy z dwoma porażkami z rzędu, ale jeszcze kilka tygodni temu byli w rozmowach o College Football Playoff. FSU nigdy nie grało przeciwko Illinois.

Athlon Sports

Drugi tydzień z rzędu Steven Lassan z Athlon Sports przewiduje, że FSU zagra w Holiday Bowl przeciwko Waszyngtonowi.

Sporting News

Wreszcie, co było tendencją w tym tygodniu, Bill Bender i Sporting News przewidują, że FSU zagra w Cheez-It Bowl i podejmie Texas, tak jak USA Today.