FOX Bet Super 6 zwycięzcy wyróżnieni przed milionową nagrodą Super Bowl

By Erica Renee Davis
Special to FOX Sports

Przeżywanie dreszczyku emocji związanego ze zwycięstwem musi być jedną z najsłodszych rzeczy w sporcie. Pomyśl o tym. Czy jesteś w drużynie jako zawodnik, czy kibicujesz z linii bocznej jako oddany fan – nie ma nic lepszego niż wzniesienie tego trofeum na końcu.

Teraz, zatrzymajmy się na chwilę, aby rozpoznać wszystkich „podróż jest wszystkim, co się liczy” ludzi tam. Widzimy was. Słyszymy was. Ale nie wierzymy wam. Ponieważ podczas gdy podróż jest zazwyczaj zabawna, większość ludzi woli mieć wytłuszczoną W w kolumnie zwycięstw.

To prowadzi nas do bardzo specjalnej grupy ludzi, którzy odnieśli kilka dużych triumfów w ciągu ostatnich kilku miesięcy grając i wygrywając konkursy FOX Bet Super 6.

FOX Bet Super 6 to darmowy konkurs, w którym gracze mogą wytypować zwycięzców sześciu najważniejszych meczów i ich marginesy zwycięstwa, aby mieć szansę na wygranie jackpotów od $1,000 do $1,000,000. W innych wyzwaniach FOX Bet Super 6 – gdzie stawką są ogromne nagrody pieniężne – zawodnicy mają za zadanie przewidzieć sześć różnych wyników jednego meczu.

W kilku specjalnych grach w aplikacji FOX Bet Super 6, gracze mogą wziąć udział w loterii, w której ich nazwiska zostaną wylosowane do nagród takich jak samochody, systemy rozrywki i wakacje.

Od początku sezonu piłkarskiego, Lady Luck zawitała do garstki lojalnych uczestników FOX Bet Super 6. Teraz, gdy Super Bowl już się skończył (gratulacje dla Kansas City!), przedstawiamy zwycięzców tego sezonu.

Let’s dive in, shall we?

Allison z Kalifornii

Terry podniósł stawkę już na początku sezonu piłkarskiego dając fanom szansę na wygranie jednego z jego milionowych jackpotów w 4 tygodniu NFL. Ponad 800 000 wejść później, trzy różne osoby perfekcyjnie przewidziały wszystkie sześć wyników i podzieliły się fajnym milinem.

Allison z Kalifornii była wśród tej trójki, która zgarnęła $333,333 w wygranej.

Mama piątki dzieci przyznała, że w przeszłości majstrowała przy konkursie FOX Bet Super 6, ponieważ miała znajomych, którzy w nim grali. Ale dopiero w tym roku wzięła się na poważnie za próbowanie swojego szczęścia.

„Zaczęłam grać, bo to było darmowe, łatwe i sprawiło, że oglądanie niedzielnego futbolu stało się przyjemniejsze” – powiedziała. „Jednak nie byłam pewna, czy ludzie naprawdę wygrywają”.

Jedna duża wygrana później, jest jasne, że ludzie naprawdę wygrywają!

Generra z Orlando

Czyjś 2022 indyk z okazji Święta Dziękczynienia był wypchany gotówką, a tym kimś była Generra z Orlando.

Generra, po prawej, wygrała $25K grając w FOX Bet Super 6 Thanksgiving Challenge

Generra zagrała w FOX Bet Super 6 NFL Thanksgiving Challenge, w którym odbył się wielki mecz NFC East pomiędzy Giants i Cowboys i wygrała $25,000 nagrody pieniężnej. Poprawnie przewidziała wszystkie sześć wyników tego meczu, odpowiadając na takie pytania, jak to, która drużyna będzie miała najdłuższy field goal i która drużyna będzie miała najwięcej jardów przechodnich.

Mimo, że Generra i jej mąż współpracowali nad zwycięskimi odpowiedziami, łącznik ds. szkoleń linii lotniczych wyjaśnił, że jej partner w pikselach prawdopodobnie zacznie grać sam.

„Oczywiście, John ściągnął to teraz, ponieważ chce grać sam” – powiedziała Generra. „Ale ja jestem bardzo konkurencyjny – w życiu osobistym, zawodowym i we wszystkich częściach mojego życia. Więc to będzie zabawa.”

David z Zachodniej Wirginii

Generra nie był jedynym graczem FOX Bet Super 6, który wygrał dużo w weekend Święta Dziękczynienia. David z Zachodniej Wirginii również zabrał do domu kawałek nagrody z okazji Święta Indyka.

Oprócz gry o 25,000$ nagrody pieniężnej z okazji Święta Dziękczynienia, uczestnicy mogli zdecydować się na wygranie ciężarówki Michaela Strahana. Nawet jeśli nie odgadli poprawnie wszystkich sześciu pytań, tak jak Generra, jeśli zdecydowali się na wylosowanie swojego nazwiska w loterii Strahan Truck Sweepstakes, wciąż mogli wygrać nowy samochód.

I David właśnie to zrobił. Sprawdź jego historię poniżej!

Zawodnik FOX Bet Super 6 wygrywa ciężarówkę Michaela Strahana

FOX Bet Super 6 contestant wins Michael Strahan's truck

zwycięzca „Thanksgiving Truck” David Cather otrzymuje nową ciężarówkę

Daniel z Ohio

Porozmawiajmy o zmianie pogody na zimę. Daniel z Ohio był w stanie przejść od mroźnych temperatur i śniegu do 70 stopni i słońca, kiedy zgłosił swoje imię do loterii, w której mógł wygrać wakacje Terry’ego Bradshawa.

Wielka wygrana Daniela pochodziła z gry o $50,000 nagrody pieniężnej Terry’ego w FOX Bet Super 6 Challenge z udziałem Cowboys i 49ers. Nie wygrał 50 tysięcy, ale wziął udział w loterii Win Terry’s Vacation i jego nazwisko zostało wylosowane.

Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych, nadchodzimy!

„Moja żona jest nauczycielką, a kiedy się pobraliśmy, był październik – środek roku szkolnego”, wyjaśnił mąż i ojciec trójki dzieci. „A ja pracowałem w branży restauracyjnej, więc oboje mieliśmy swoje kariery, a potem mieliśmy naszą trójkę maluchów. Żaden czas nie był dobrym czasem.”

FOX Bet Zwycięzca Super 6 Daniel przedstawiony z żoną i trójką dzieci

Życiowy fan Cowboysów przyznał, że mimo iż jego drużyna przegrała mecz, to i tak jest cały uśmiechnięty, bo wygrał opłaconą za wszystkie wydatki wycieczkę. Przyznał również, że dzieci zostaną odsunięte na bok na te wakacje.

„Mój najstarszy zapytał gdzie jedziemy”, powiedział Daniel, „a ja powiedziałem, 'Jedziesz z babcią i dziadkiem. Ta wycieczka jest dla mnie i twojej mamy'”

David z Nevady

David z Nevady dopełnia naszą grupę jako najnowszy zwycięzca, który osiągnął duży wynik grając w FOX Bet Super 6. Podobnie jak David z Zachodniej Wirginii i Daniel z Ohio, przewidywania Davida z Nevady dotyczące 100 000$ nie sprawdziły się.

Nauczyliśmy się jednak, że udział w loterii przynosi korzyści. A także opłaca się używać telefonu, kiedy jesteś na zegarze.

„Nie bawię się telefonem, kiedy jestem w pracy, jak te dzieciaki w dzisiejszych czasach”, zauważył 52-letni barman. „Ale spojrzałem w dół i zobaczyłem numer, którego nie rozpoznałem. Wyszedłem więc na zewnątrz w śniegu, mając na sobie tylko koszulkę, żeby odebrać telefon.”

FOX Bet Super 6 Terry’s SUV Sweepstakes Zwycięzca David na zdjęciu z żoną

Ponieważ David i jego żona są już dwuosobowym gospodarstwem domowym, zdecydował się na gotówkę zamiast samochodu.

„Jest milion rzeczy, o których pomyśleliśmy, aby je zrobić”, powiedział David. „Możemy wziąć urlop. Myślimy o przeprowadzce do Oregonu i wrzuceniu pieniędzy, aby założyć własną małą społeczność rolniczą.”

Czy jesteś następny?

Chociaż sezon piłkarski już się skończył, nadal masz wiele szans na zdobycie wielkiej nagrody grając w FOX Bet Super 6. Od NASCAR do NBA i nie tylko, pamiętaj, aby często sprawdzać aplikację, aby nie przegapić akcji.

Pobierz aplikację już teraz i zacznij typować!

Niech historie tych zwycięzców będą dla Ciebie motywacją. Ty możesz być następny!

Pobierz FOX Super 6 app aby mieć szansę wygrać tysiące dolarów na największych wydarzeniach sportowych każdego tygodnia! Po prostu typuj, a możesz wygrać nagrodę główną. Pobierz i graj już dziś!


National Football League

Dowiedz się więcej o National Football League Śledź swoich faworytów, aby otrzymywać informacje o meczach, nowościach i nie tylko