Ferrari gotowe zakochać się w nowym bolidzie F1 w Walentynki

Ferrari jest drugim zespołem, który potwierdził datę premiery swojego samochodu w Formule 1 w 2023 roku i ujawni challengera dzień po Astonie Martinie we wtorek, 14 lutego; testy przedsezonowe rozpoczynają się w następny czwartek przed rozpoczęciem sezonu GP Bahrajnu w dniach 3-5 marca

Ostatnia aktualizacja: 22/12/22 5:15pm

Ferrari potwierdziło walentynkową datę premiery swojego bolidu Formuły 1 w 2023 roku.

Drugi zespół, który potwierdził ujawnienie swojego nowego zawodnika, najbardziej utytułowany i najsłynniejszy zespół Formuły 1 będzie miał premierę we wtorek, 14 lutego – dzień po Astonie Martinie.

Ferrari nie ujawniło jeszcze żadnych szczegółów dotyczących lokalizacji ani nazwy swojego nowego samochodu, który nosi nazwę projektu 675.

Ale jeśli ich poprzednie premiery są czymkolwiek, aby przejść, spodziewajcie się wspaniałego romansu.

  • Perez 'zrelaksowany’ o przybyciu Ricciardo | Czy jest on pretendentem do miejsca w Red Bullu?
  • Przeniesienie Schumachera do Mercedesa to 'win-win’ | Wolff: Mick ofiarą 'brutalnej’ F1
  • F1 2023 zaczyna się tutaj! Aston Martin jako pierwszy zespół potwierdza datę premiery bolidu

2023 to wielki rok dla Scuderii, która chce przekuć swoją konkurencyjność z 2022 roku w trwałe wyzwanie o tytuł.

Speaking in Sky F1's season review, commentator David Croft says Max Verstappen raced differently against Charles Leclerc this season compared to versus Lewis Hamilton in 2021.

Proszę użyć przeglądarki Chrome, aby uzyskać bardziej przystępny odtwarzacz wideo

W przeglądzie sezonu Sky F1 komentator David Croft mówi, że Max Verstappen ścigał się inaczej niż Ch

Wypowiadając się w przeglądzie sezonu Sky F1, komentator David Croft mówi, że Max Verstappen w tym sezonie ścigał się inaczej przeciwko Charlesowi Leclercowi w porównaniu z Lewisem Hamiltonem w 2021 roku.

Ferrari, i kierowca Charles Leclerc, prowadzili na początku tego sezonu w klasyfikacji tytułów, ale mieszanka błędów operacyjnych i kierowców sprawiła, że spadli, zanim Red Bull zdominował drugą połowę kampanii.

Ferrari, choć otwarcie skoncentrowało się na swoim samochodzie z 2023 roku, kiedy stało się jasne, że nie będą mistrzami.

Będą ubiegać się o swój pierwszy tytuł od 15 lat po poważnych zmianach za kulisami, z szefem zespołu Mattia Binotto i zastąpiony przez Frederic Vasseur, dawniej Alfa Romeo, który zaczyna pracę w styczniu.

Sky Sports F1 commentator David Croft believes there is little to split Sergio Perez and Daniel Ricciardo as drivers but doesn't believe the Australian is Red Bull's

Proszę użyć przeglądarki Chrome, aby uzyskać bardziej przystępny odtwarzacz wideo

Komentator Sky Sports F1 David Croft b Sezon 2023 rozpocznie się tydzień po testach przedsezonowych na tym samym torze Sakhir w Bahrajnie, w dniach 3-5 marca.