Fantasy Football Week 13: Rankingi quarterbacków

Cóż to był za zwrot akcji dla Tua Tagovailoa jako rozgrywającego Miami Dolphins. Od znaku zapytania rozpoczynającego sezon NFL i fantasy do niepokonanego, gdy zaczyna (i kończy) grę, Tagovailoa prowadzi drużynę Miami, która wygrała pięć meczów z rzędu, jest na szczycie AFC East i plasuje się tam z najlepszymi w ataku.

Był na absolutnej łezce w fantasy, również, produkując top-five positional finishes w trzech z jego czterech ostatnich gier. Tagovailoa był tylko ogólnym QB18 w Tygodniu 12 po niedzielnym drubbingu Dolphins z Houston Texans, ale jak zauważył nasz własny Dalton Del Don:

Tagovailoa nadal grał wyjątkowo dobrze, przy czym scenariusz gry przewidywalnie hamował statystyki ofensywne Miami; Tua miał 278 jardów podaniowych w połowie meczu, ale skończył z 299.

Delfiny prowadziły z Teksańczykami 30-0 w połowie meczu i wygrały 30-15. Och, możliwości dla Tagovailoa w jego ostatecznej linii statystycznej. Tak czy inaczej, tydzień 13. będzie znacznie ciekawszy dla Tagovailoa i spółki, którzy mają za zadanie odwiedzić San Francisco w meczu, w którym zmierzą się ze sobą dwie najgorętsze drużyny ligi – i liderzy dywizji (49ers wygrali cztery razy z rzędu).

Dolphins QB Tua Tagovailoa has been hot in fantasy but gets a big test in Week 13.

Rozgrywający Dolphins Tua Tagovailoa jest gorącą ręką w fantasy footballu, ale w 13. tygodniu czeka go naprawdę wielki test. (Photo by Megan Briggs/Getty Images)

Pikanterii dodaje zwłaszcza mecz ofensywy Dolphins z obroną 49ers. Miami wchodzi do gry zajmując trzecie miejsce w ataku całkowitym (386.7 jardów/mecz) i szóste w punktach na mecz (25.6), podczas gdy San Francisco zajmuje pierwsze miejsce zarówno w obronie całkowitej (281.7 jardów/mecz), jak i średniej ilości przyznawanych punktów (15.7).

[Week 13 Fantasy Rankings: QBs | RBs | WRs | TEs | FLEX | DST | Kickers]

I jak to się ma do potencjalnego dorobku Tagovailoa w twoim składzie w tym tygodniu: Tylko pięć drużyn pozwala na mniej punktów fantasy rozgrywającym niż 49ers (13.8 na mecz). To z łatwością jego największe wyzwanie od tygodni, zwłaszcza biorąc pod uwagę rywalizację Dolphins w ostatnim miesiącu.

Oto pozycja rozgrywającego – sprawdź, gdzie Tagovailoa i reszta QB wylądowali w rankingach naszych analityków na 13. tydzień:

2022 Fantasy Football Rankings powered by FantasyProsECR ™ – Expert Consensus Rankings