Fantasy Baseball Rankings: Top 40 second basemenów

Po raz kolejny w tym sezonie w fantasy baseballu mamy do czynienia z ciekawym aspektem pozycji drugiej bazy. Jest to aspekt, który odróżnia ją od większości, jeśli nie wszystkich, innych pozycji, które drafci muszą obsadzić, gdy są na zegarze.

Widzisz, wiele większych nazwisk i bardziej wartościowych aktywów fantasy na drugiej bazie ma również uprawnienia na jeszcze jednej pozycji – a czasami nawet więcej niż jednej. Weźmy na przykład naszego konsensusowego top-ranked second baseman na rok 2023, gwiazdę Los Angeles Dodgers, Mookie Betts.

Wszyscy wiemy, że Betts gra przede wszystkim w outfield dla Dodgers, gdzie może wykorzystać swoją armatę i atletyzm do pracy. Tuż pod Bettsem w rankingu znajduje się podpisany w 2022 roku przez Texas Rangers, Marcus Semien – który również kwalifikuje się na shortstop. Andres Gimenez, początkująca gwiazda Cleveland Guardians, również kwalifikuje się na shortstop.

[2023 Fantasy Baseball Rankings: C | 1B | 2B | 3B | SS | OF | SP | RP]

Wszystko to ma na celu powiedzenie, jest wiele wartości w wyborze topowego second basemana, którego nie musisz trzymać na miejscu 2B w swoim fantasy rosterze.

[Batter up: Dołącz lub stwórz ligę Yahoo Fantasy Baseball za darmo już dziś]

Oczywiście nie można powiedzieć, że nie ma również wartości w pozyskaniu tradycyjnego, jednopozycyjnego second basemana w 2023 roku. Jose Altuve (wciąż daje radę w wieku 32 lat) i Ozzie Albies stanowią elitarne opcje na środku. Obydwaj grają tylko na 2B, ale nie można powiedzieć, że jesteś naprawdę na przegranej pozycji z każdym z nich, jeśli je wybierzesz, prawda?

Atlanta Braves second baseman Ozzie Albies (1) has fantasy value

Ozzie Albies jest jednym z najlepszych jednopozycyjnych second basemen w fantasy. (Photo by David J. Griffin/Icon Sportswire via Getty Images)

Druga baza może być jedną ze słabszych pozycji w fantasy, jeśli kierujemy się tylko siłą gwiazd, ale tak jak w przypadku wszystkich innych, można znaleźć wartość.

Niezależnie od tego, jaką drogę obierzesz, aby wybrać swojego drugiego basemena w 2023 roku, nasze rankingi pozycji pomogą ci dokonać najlepszego możliwego wyboru w całym procesie. Sprawdźcie je poniżej:

2023 Fantasy Baseball Rankings powered by FantasyPros