Fantasy Baseball Rankings: Top 100 starting pitchers

Niezastąpiony Scott Pianowski porównał wcześniej miotaczy w fantasy baseballu do running backów w fantasy footballu. Jeśli w drafcie futbolowym zbudujesz wysokiej jakości stajnię backs, prawdopodobnie zajdziesz daleko w swoich ligach; to samo dotyczy baseballu. Dobrej jakości rotacja powinna doprowadzić Cię do playoffów.

Co więcej, jeśli masz szczęście (lub jesteś sprytny) na tyle, by draftować/dodać tego wygrywającego ligę running back’a, Twoje szanse na zdobycie trofeum rosną wykładniczo. Po raz kolejny jest to odzwierciedlone w fantasy baseballu; jeśli możesz wybrać najlepszego miotacza(ów) w baseballu, masz szansę na mistrzostwo.

[2023 Fantasy Baseball Rankings: C | 1B | 2B | 3B | SS | OF | SP | RP]

Jedynym problemem jest to, że podczas gdy miotacze mają porównywalne szanse z biegaczami, mają też te same minusy. Tak, zmienność, której spodziewaliśmy się po pozycji running back w fantasy footballu jest niezwykle podobna do tej, której doświadczają miotacze w fantasy baseballu.

Zasadniczo, nie można z nimi żyć, nie można żyć bez nich.

[Batter up: Dołącz lub stwórz ligę Yahoo Fantasy Baseball za darmo już dziś]

Jednym z największych ruchów miotaczy startowych w offseason był Jacob deGrom, który opuścił Metsów na rzecz Texas Rangers. Jego zdrowie i pierwszy pobyt w nowej drużynie to czynniki, które mogą obniżyć jego ADP w tym sezonie; facet, który był podstawą w czołówce draftu, może nie być już nawet uważany za miotacza z pierwszej piątki w fantasy. A pewien niepokój wkradł się po tym, jak deGrom doznał naciągnięcia lewej strony ciała już podczas wiosennego treningu.

Jacob deGrom #48 of the Texas Rangers has fantasy value

Czy Jacob deGrom wciąż jest asem fantasy najwyższej jakości? (Fot. Ben Ludeman/Texas Rangers/Getty Images)

Corbin Burnes i Gerrit Cole pozostają jednak dwoma najwyżej notowanymi opcjami na rok 2023. Jest też kilku młodzieńców, których oczekuje się znacznie wcześniej niż w poprzednich sezonach, elitarne ramiona takie jak Spencer Strider i panujący zwycięzca NL Cy Young, Sandy Alcantara.

Kto wyłoni się z głębi draftu, by stworzyć ogromny wpływ na fantasy w roli startującego miotacza? Jak wielu z nich jest wartych wyboru w pierwszej rundzie?

Nasze rankingi miotaczy startowych w fantasy baseballu pomogą Ci odpowiedzieć na te pytania – sprawdź je poniżej:

2023 Fantasy Baseball Rankings powered by FantasyPros