Fantasy Baseball Rankings: 300 najlepszych graczy na 2023 r

Szybko zbliżamy się do Dnia Otwarcia, więc czas przygotować się do swojego fantasy baseballowego draftu. A jaki jest lepszy sposób na to niż 300 najlepszych graczy ekipy Yahoo Fantasy na sezon 2023 MLB?

Kto powinien być wyborem nr 1? Czy jest to nowy Philadelphia Phillie, Trea Turner, świeżo po kolejnym sezonie 20-20? Sprawa Turnera jest prosta; nie trafił poniżej .290 od 2018 roku, a jego OPS przez pięć sezonów z rzędu był powyżej .800.

[Batter up: Dołącz lub stwórz ligę Yahoo Fantasy Baseball za darmo już dziś]

Wszystko to zostało powiedziane, jest młodszy gracz, który może być jeszcze bardziej elektryzujący niż Turner – z toną upside’u do buta.

Atlanta Braves outfielder Ronald Acuña Jr. w swojej krótkiej karierze wyrobił sobie całkiem niezłe imię. Acuña pokazał już potencjał na sezon 40-40, a menedżerowie fantasy draftujący go w pierwszej dwójce lub trójce mają nadzieję, że powróci na te wyżyny w pełnym, zdrowym sezonie.

[2023 Fantasy Baseball Rankings: C | 1B | 2B | 3B | SS | OF | SP | RP]

Zdrowie jest jednak jego największym problemem, ponieważ nie rozegrał ponad 120 spotkań od 2019 roku. Here’s to hoping he plays 150+ in 2023!

Ronald Acuña Jr. #13 of the Atlanta Braves is a fantasy star

Czy Ronald Acuña Jr. jest warty wyboru nr 1 w fantasy? (Foto Kevin D. Liles/Atlanta Braves/Getty Images)

W pierwszej rundzie jest jeszcze wiele innych gwiazd do rozważenia. Panujący MVP AL, Aaron Judge, również ma prawo do wyboru nr 1 w 2023 roku. Trzeci bazowy zawodnik Cleveland Guardians Jose Ramirez może być najbezpieczniejszym dostępnym graczem. Seattle Mariners outfielder Julio Rodriguez dostarczył epicki sezon 2022, więc spodziewajcie się, że szybko zniknie z tablicy w drafcie.

Czy któryś z miotaczy zasługuje na ocenę pierwszorundową? Czy w tym sezonie będziesz kupował lub odrzucał zawodników zamykających?

To powinien być kolejny ekscytujący sezon, a rankingi draftowe naszych analityków mogą pomóc Ci zbudować silną, godną mistrzostwa drużynę – sprawdź je poniżej:

2023 Fantasy Baseball Rankings powered by FantasyPros